Kahve Falında Göçmen Kuş Görmek

Kahve falında göçmen kuş görmek, gelecek olan önemli bir haber anlamı taşımaktadır. Kişi sevdiği birinden güzel bir haber alabilir. Bununla birlikte uzak bir tanıdığınızdan da evlilik haberi gelebilir. Eğer bekar iseniz hayırlı bir talip haberi alınabilir. Sizi uzaktan gören ve tanımak isteyen biri olabilir. O kişi uzun zamandır sizinle tanışmak için fırsat kolluyor da olabilir. İlişkisi olan veya evli kişiler de alacakları müjdeli habere çok sevinirler. Evli çiftler bebek müjdesi alabilirler. Örneğin falda çıkan bir kartal ise sizi kıskanan ve kendine rakip gören bir insana yorumlanır. Bu kişi sizi rol model alan ve sizin gibi olmak isteyen biri de olabilir.

Falda göçmen kuş görmek, bolluğu ve bereketi temsil eder. Aile fertleri arasında işsiz olan birileri varsa işe irerler. Siz işsiz iseniz yeni iş haberleri alınabilir. Uzak bir yere yapılan iş başvurunuz onaylanabilir. Kısa bir süre içinde kalabalık bir ortamda sevdikleri yakın akrabaları ve arkadaşları ile bir araya gelecek ve güzel bir zaman geçirecektir. Ayrıca kişinin maddi olarak büyük bir miktarda kazanca sahip olacağına işaret eder. Eğer bir baykuş ise hanenizde maddi sıkıntılar yaşayan birinin borç istemesine yorumlanır.

Kahve Falında Göç Eden Kuş Görmek

Yurt dışında yaşayan yakınlarınız varsa sizi ziyaret etmelerine ve bol bol hasret gidermeye yorumlanır. Ailesinden ve sevdiklerinden uzakta yaşayan kişiler de sevdikleri ile yeniden bir arada olma imkanı bulabilirler. Aile fertleri ile özlemler son bulur.

Kahve Falında Uçan Kuş Görmek
Kahve Falında Kuş Kanadı Görmek
Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kuş Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sevdiklerinizin size daha çok değer vermesine ve el üstünde tutmasına yorumlanır. Şu günlerde eş dost akrabadan iyi haberler duyabilirsiniz. Sizin mutluluğunuz gözeten kişiler olabilir ve verecekleri haberler de sevindirebilir. Çok yakında evinizde kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.