Kahve Falında Kül Tablası Görmek

Kahve falında kül tablası görmek, birinden beklediğiniz haberin zamanında gelmemesine ve ikilemde kalmaya yorumlanır. Bu sebeple de aklınızda olan ve zihninizi karıştıran bir mevzu hakkında uzun süre kararsız kalacağınıza yorumlanır. Bu süreçte ne yapacağınızı bilmez bir hale geleceğinizi ifade eder. Kirli ve hoş olmayan bir durumu gözler önüne seren birileri olabilir. Siz de bu bahane ile bazı insanların gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Bu nedenle kararlarınızı hayata geçirme aşamasında oldukça dikkatli olmaya gayret edin. Bu kararın kendinizin yanı sıra yakın çevrenize vereceği zarar ve faydayı bda süzgeçten geçirmeniz önemli olabilir.

Falda kül tablası görmek, sizi kendinden soğutan bir insana yorumlanır. Bu insan size karşı hal ve hareketleri ile kırıcı olabilir. Kahve fincanının dip kısmında çıkarsa bu kötü ve sıkıntılı dönemi atlattığınızı gösterir. Bu dönemin sizde bırakmış olduğu bir takım maddi ve manevi zararların etkisi yakında geçer.

Kahve Falında Küllük Görmek

Biriyle uzun sohbet etmeye ve size tüm dertlerini anlatmasına yorumlanır. Sizi bazı konularda destekleyen kişiler daha sornasında desteklerini çekebilrler. Ortaya çıkan sorunları benzer şeyler yaşayan biri ile konuşabilirsiniz. O kişi de size bazı sorunlarından bahsedebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ev içinde ekonomik durumunuza yönelik biraz tasarruf etmeye yorumlanır. Bazı harcamalar ertelenebilir ve yaşamınıza yönelik vereceğiniz doğru kararlar ile bu dönemi kolayca atlatabilirsiniz. Çevrenizde yaşanan husumet, fesatlık ve dedikodu biter.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.