Kahve Falında Mağara Görmek

Kahve falında mağara görmek, bir süredir yoğun geçen iş ya da eğitim hayatında geri planda durmak isteyeceğinize yorumlanır. Belki sorumluluklarınızın çok fazla olması sizi bir hayli yorabilir ve kendinizi adeta tükenmiş hissedebilirsiniz. Sırf bu yüzden bir süre spot ışıklarından uzak bir şekilde geri planda kalmanız size iyi gelebilir. Kendi kabuğunuza çekilerek kafa dinleyebilirsiniz. Ayrıca özel hayatınızda eğer zor bir süreç atlatıyorsanız, yine bir süre kafa dinleme ihtiyacınız söz konusu olabilir. Kendi istek ve ihtiyaçlarınız şu günlerde biraz daha ağır basacak. Kendi iç sesinizi dinleyerek bir süre her şeyden uzaklaşmak motive de edebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibine kollarında huzur bulacağı , bunun yanı sıra duygularını özgürce anlatabileceği bir hayat arkadaşını müjdeler. Bekar olan kişiler çok mutlu olacakları bir aşka yelken açabilirler. Sabrın sonu yakında selamet olacak. Eğer fal sahibi evliyse eşi ile arasındaki sorunları çözebilir ve kendi hatalarını sevdiği insana karşı telafi edebilir. Biraz daha anlayışlı olmanız gerekir. Fincanının kulp kısmında beliren mağara sembolü ise fal sahibinin aile içi maddi durumunu simgeler. Falına bakılan kişinin elde ettiği gelir aileyi geçindirmeye yetmiyorsa, ek gelir sağlayacağı olanaklar bulabilir. Ya da aileden başka biri de gelir elde etmeye başlayabilir.

Falda mağara görmek aynı zamanda falına bakılan kişinin çevresinde bir takım fesat kişiler olduğunu simgeler. Sizin dostlarınız ile aranızı açmanıza yol açabilirler. Belki de arkadaşlarınızı size karşı kötüleyebilirler. Şu günlerde dolduruşa gelerek ve işin gerçeğini öğrenmeden birilerini suçlamamaya özen göstermenizde fayda olacaktır. Eğer bu semboller uçan hayvanlar ise fal sahibinin ailecek çok sevilen insanlar olduklarını gösterir. Falına bakılan kişinin dostlarının bu aileye zarar gelmesin diye ellerinden geleni yapacaklarını da simgeler. Hayatınızdaki insanların düzgün insanlar olduklarını simgeler.

Bir diğer anlamı ile ara bulucu bir kişilik demektir ve bu kişi küsleri barıştırabilir. Özellikle de fal fincanının dibinde  büyük bir mağara sembolü çıkarsa, etrafındaki herkesin iyi olmasını isteyen ve dargın insanlar görmeye tahammül edemeyen biri olduğunuza yorumlanır. Bu haliniz herkesin takdirini kazanacaktır. Derin duyguların ve karakter sahibi insanları da simgeler.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması aile içi huzur ve refah duygularının artması, maddi olanakların çoğalması demektir. Bir süredir emek verdiğiniz ne varsa bundan sonra meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Zor günleri atlatarak ailenizden de alacağınız yardım ile birlikte daha neşe dolu ve motivasyonunuzun yüksek olacağı günler yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.