Kahve Falında Kavuklu Adam Görmek

Kahve falında kavuklu adam görmek, aşk hayatında hem mutlu hem de mutsuz olmak demektir. Bunun da nedeni sevdiğiniz insan ile sürekli birbirinize naz ya da trip yapmanız veya anlaşmazlıklar olabilir. Ayrıca bu sembol izler için her iyi şeyin yanı sıra kötü olan şeylerin de gelmesi oldukça mümkün olduğuna yorumlanır. Sen hayatına öyle birini alacaksın ki, onu çok seveceksin. Hatta ona adeta öyle bir tutku ile bağlı olacaksın ki kendin bile bu duygulara şaşırabilirsin. Adeta o olmadan nefes dahi alamam diyecek duruma gelebilirsin. Sürekli onu düşünmek de beraberinde kaybetme korkusunu getirebilir.

Aşk hayatında yüzün gülecek. Ancak ona karşı sevgin ve aşkın bu kadar büyük olması seni üzebilir. Onu o kadar çok sahipleniyorsun ki her ne yaparsa yapsın onu anında affediyorsun. Ancak siz ona her ne derseniz anında onu büyütüyor ve sorun çıkarıyor, fazla naz yapıyor olabilir. Ayrıca bilinçsiz de olsa size verebilecek olduğu en büyük zararları da vermek için çaba sarf ediyor. Eğer sen onu böyle sana karşı yapmış olduğu her şeyde hemen affetmeyi tercih etmesen belki farkına varır. Daha az üstüne gelir. Eğer kontrolü ele alırsan, işte o zaman o da bu yüzü senden bulamayacak. Sen de bu kadar üzülmemiş olacaksın ve ilişkinizi mutlu mesut yaşayacaksınız.

Falda kavuklu adam görmek, ailende ve sosyal çevrende seni kalpten seven insanlara da yorumlanır. Bir yandan da sana bir hayli dua eden insanların senin çevrende yer alıyor olduğunu göstermektedir. Sana her kim kötülük yapmak istese ya da seni üzmek istese, seni seven kişilerin duası seni koruyor. Asla sana bir şey olmasına izin vermiyor. Bunların sayesinde sen de hayatının her alanında oldukça başarılı ve sevilen bir insan olabilirsin.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, bilge birinden öğütler almak demektir. Bu kişi sayesinde hedeflerinde daha azimli olabilir, daha doğru kararlar alabilirsin. Ayrıca oldukça önemli işlere de kendi imzanı atabiliyorsun. Bu hayatta unutma ki, sen sevdiklerinin duaları sayesinde de oldukça önemli olan yerlere de gelebileceksin. Ayrıca onları gururlandıracak bir geleceğin olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.