Kahve Falında Nazarlık Görmek

Kahve falında nazarlık görmek, yaptığınız işlerde ya da elinizdeki olanaklarda gözü olan ve kıskanan kişilere yorumlanır. Sizin işlerinizde pek çok insanın gözü olabilir. Hatta kazancınızda da birilerinin gözü olabilir. Özellikle aile içerisinde sizi kıskanan ve iyiliğinizi istemeyen kişilerin olması sizi bir hayli strese sokabilir. İşinizin yolunda gitmemesini istiyor olabilir.  Bu sembol aynı zamanda zor günler geçirdiğiniz ve bu günleri atlatmak için bu borca ihtiyacınız olduğuna da yorumlanır. Maddi sıkıntıya düşmek düşmanlarınızı mutlu edebilir ve zor günlerinizi atlatırken kimin dost ya da düşman olduğunuzu anlayabilirsiniz

Fincanın üst kısmında nazarlık sembolü çıkması, isteğinizi çok kısa bir süre içinde gerçekleştireceğinizi simgeler. Fincanın alt kısmında çıkarsa, borç bulmak için birilerinden yardım isteyebilir ve destek bulmakta zorlanabilirsiniz. Sırf bu durumdan hoşnut olup size yardım etmek istemeyebilirler. Kötü gün dostlarının kimler olduğunu anlayacaksınız.

Falda nazarlık görmek, aynı zamanda biri tarafından yardım geleceği anlamına gelir. Bu  yardım hiç beklenmedik birinden olabilir. Falda nazarlık bir kadının elindeyse, fal sahibinin borç alması veya sıkıntılarının bir kadın tarafından giderilmesi demektir. Ayrıca tabağın orta kısmında görünmesi de hane içinden birinin desteğini alacağınızı gösterir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, büyük bir kısmet veya eline geçecek yüksek miktarda bir paraya da işaret edebilir. Haneden miras ve benzeri durumlar sebebi ile para gelebilir. Hane içerisinde size sürekli haksızlık yapan kişiler olabilir. Bu insanlar yüzünden bazı işleriniz ters gidebilir. Fesat kişilere karşı temkinli olmanızda fayda vardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.