Kahve Falında Yatan Kadın Görmek

Kahve falında yatan kadın görmek, sevdikleriniz ile çıkacağınız bir tatile yorumlanır. Çalışma hayatı sizi çok fazla yorabilir ve bir süre rahat etmek kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Ertelediğiniz bazı istek ve seyahatlerinizi hayata geçirme imkanı da elinize geçebilir.  Kısa bir hafta sonu tatili de size çok çok iyi gelecbilir. Bu tatil de yeni kişiler ile tanışacağınıza işaret eder. Kısa süre de hayatınıza bir çok yeni insanın girebilir. Bu kişiler ile hayatınızın daha da farklı bir hal alabilir. Yakın zamanda hayatınıza girecek olan biri ile uzun süreli arkadaşlık veya sevgili olunabilir.

Kahve falında yere uzanmış kadın görmek, uzak bir yere seyahat etmek ve gezmek demektir. Bir kadın ile yolculuk yapabilir ve yeni yerler görebilirsiniz. Bir kadın ile iş seyahatine de gidilebilir. Ertelenen bir yolculuk sonrasında bu yolculuğa çıkılır.

Kahve Falında Yatan İnsan Görmek

Sizi uğraştıran ve tembellik eden bir insana yorumalnır. Her ne kadar çok çalışsanız da sizin gibi çalışmayan ve işleri ciddiye almayan biri yüzünden mağdur olabilirsiniz. Sözünüzü dinlemeyen biri de olabilir ve bu sebep ile strese girebilirsiniz.

Kahve Falında Yatan İnsan Görmek
Kahve Falında Yorgan Görmek
Kahve Falında Sarılan Çift Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, gitmeyi istemediğiniz bir yere zorla götürülemek veya bazı isnnaları görmek zorunda kalacğaınıza yorumlanır. Aile içi bazı baskılar sebebi ile de zorluk yaşanabilir. İstemediğiniz yere gitmek zorunda kalabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.