Kahve Falında Yorgan Görmek

Kahve falında yorgan görmek, pek de hayırlı değildir. Sıkıntı çekmek anlamına gelir ve bu sembol kötü günlere yorulur. Kara kışı simgeler, ayrıca soğuk ve karanlık günlerin sembolüdür. Fincanının dip kısmında çıkarsa bu sefer de yorumu yakın zamanda gelecek birbirinden kötü günleri haber verir. Bu haber sizi karamsar bir ruh haline sürükleyebilir ya da hevesinizi kırabilir.

Falda yorgan görmek, aynı zamanda kaderin fal sahibine hiç beklemediği anda getireceği yasla dolu günlerle boğuşacak olması demektir. Bu bu boğuşmalar uzunca bir dönemde sürmesi anlamına gelir. Kişinin kendi elinde olmayan tamamen kaderin bir oyunu denebilecek bu kara günler bir nevi imtihan olacak. Bu durum fal sahibine zorlu zamanlar yaşatacak. Hem maddi hem de manevi olarak büyük bir krizin içine düşülecek. Falına bakılan kişi zaman zaman içerisinde kendisini toparlayacak. Bu kara kıştan bahara geçecek olsa da yaşadığı günleri kolay kolay unutamayacaktır.

Bazı yorumculara göre falda çıkan yorgan sembolü özellikle de yatan biri var ise korunmaya işarettir. Kişi etrafında yer alan insanlar tarafından sürekli korunup kollanmakta kırılmasın üzülmesin diye gayret sarf edilmekte olabilir. Ancak fal sahibi çevresinde yer alan insanların iyi niyetleri ile bu yaklaşımlarını adeta kendisine karşı görevleriymiş gibi görmekte ve kibre kapılmaktadır. Günler geçtikçe bu sevgi ve ilginin içerisinde biraz daha şımararak yavaş yavaş kalp kırmaya başlamış olabilir.

Falına bakılan kişi kendisini koruyan bu insanları çevresinden uzaklaştıracaktır. Eğer onları kaybedecek olursa bugüne kadar elde ettiği başarıların ya da hayata atlattığı tüm sorunların aslında kendisinin değil ona destek olanların başarısı olduğunu anlayacaktır. Bu da ne yazık ki yenilgiler ile baş başa kalacak anlamına gelir. Bu sebeple kişi kendisini koruyan kollayan seven kişilere karşı daha mütevazi olmaya dikkat etmelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.