Kahve Falında Ok İşareti Görmek

Kahve falında ok işareti görmek, aşk hayatında sürpriz gelişmelere yorumlanır. Bu sembolün anlamı öyle bir aşk içerisine düşecek olduğuna işaret etmektedir ki şaşıracaksın. Eğer aşkın platonik olarak kalırsa, karşılık bulamazsan hem büyük acılar çekecek olduğuna hem de bunun sonucunu büyük hastalıklar ile ödeyecek olduğuna yorumlanır. Sen de şu son zamanlar içerisinde sadece kalbin ile hareket etmek yerine daha çok hem aklın hem de kalbinin iç savaşını görmelisiniz. Bu sayede hangisi ağır basıyor ve hangisi sana daha mantıklı geliyorsa onu yapmayı da tercih etmelisin.

Her şey senin hayatın üzerinde bu kadar önemli olan bir etkiye sahipken de sen de kendini riske atmamalısın. Bunun yerine daha çok senin için en uygun olan şeyleri yapmayı tercih etmelisin. Bu hayatın en güzel olan yanları ile de kendini oldukça mutlu olan bir hayat için hazırlamalısın.

Falda ok işareti görmek, aynı zamanda sana gelecek olan keskin bakışları ve çok net olan kararları da gösterir. Sen o aşık olduğun kişi ile her ne kadar bir araya gelemesen de özlüyorsun. Ancak mantığın ile hareket etmeyi tercih ediyor olduğun için de düşmek yerine her an kendin için kalkmayı da başaracaksın demektir. Sen düşmek yerine kalkmayı da tercih ediyor olduğun için sana gelen son kısmetler artacak. Hatta zaman içerisinde o kadar başarılı olan bir insan olacaksın ki her şeyi ile örnek alınacak hale de gelebileceksin demektir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde herkesin sizi örnek alması demektir. Evli olan kişiler eşleri ile aralarındaki sorunların üzerine perde çekebilirler. Zor günleri geride bırakmak için sevdiğiniz insanla birlikte çaba harcayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.