Kahve Falında Ördek Başı Görmek

Kahve falında ördek başı görmek, ilişkilerde bir şekilde uzlaşma sağlamak anlamına gelir. Bu sembol senin hayatına girecek olan bir kişi ile her ne kadar dini inançlarınız biri birine asla uymuyor olsanız da orta nokta bulacaksınız demektir. Anlaşamasanız bile o kişi ile hayatlarınızı birleştirmek için kararlar alacak olduğunuza da işaret eder. Sen bu anlarda hayatını yaşamak istiyor olman ve kalbine söz geçirmeyi tercih etmek yerine daha çok ona kapılmayı tercih ediyor olmandan dolayı sonucunda o kadar da pişman olabilirsiniz. Çok temkinli olmalısınız.

Falda bu sembolün çıkması farklı kültür ve anlayışa sahip insanların görüşlerine saygı göstermeniz gerektiğine yorumlanır. Sadece etrafına bakarak, insanlar ile ilişkilerini sırf sonunun asla olmadığı biri için bu kadar etkiliyor olmandan dolayı neler kayıp ediyor olduğunu da görmen gerekir.

Falda ördek başı görmek, aynı zamanda sana gelecek en güzel haberleri de işaret etmektedir. Sen o dini inançlarınızın asla uyuşmadığı kişi için senin bulunduğun şehirde sana tüm iyilikleri yapıyor. Ancak buna karşında seni oldukça üzen kişiden de kurtulacaksın. Her ne kadar ilk zamanlarda üzülüyor olsan da o kişinin senin hayatından çıkmış olması da sana büyük etkide de yardım edecektir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinde fikir ayrılıkları yaşanması demektir. Sen de insanlar arasında olan kişilerin seni böyle maddi ve manevi anlamda kullanmalarına izin vermek yerine daha çok kendi isteklerini de dile getirmeyi denemelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.