Kahve Falında Ev Kapısı Görmek

Kahve falında ev kapısı görmek, çok önemli bir iş ile yorumlanır. Şayet işsiz ise işe girecek demektir. Eğer çalışan biri ise yeni bir işe başlayacağı eski işinden ayrılacağı ile yorumlanır. Bu yeni iş kapısı eskisinden çok daha kazançlı olacaktır. Bazı yorumculara göre de yeni bir kapıdan girmeye yeni bir haneye katılmaya kısacası evlenmeye yorumlanır.

Falda ev kapısı görmek, aynı zamanda evden çıkacak biri ile yorumlanır. Hanesinden birinin evden ayrılacağı anlamına gelir. Bu ayrılma bir eğitim sebebi veya iş vesilesi ile gerçekleşecek bir ayrılık olabilir. Geçici süreli bir veda olsa da süre olarak oldukça uzun olacaktır. Bu ayrılığın hayırlı bir sebeple olacağına işarettir.

Falda ev kapısı çıkması, genellikle kısa süreli ayrılıkların habercisidir. Aile fertleri ile bir süre ayrı kalmanız her ne kadar sizi üzse de mecburi gerekçeler ile ayrı kalmanız gerekebilir. Ancak bunlar hem siz hem de aileniz için geçici zorluklardır ve kısa süre aşarsınız.

Kahve tabağında ev kapısı sembolünün anlamı, haneden misafirler gelmesi ve bir süre sizde kalması demektir. Evinize gelecek misafirler bolluk ve bereketleri ile gelecek demektir. Hatta bu yakınlarınız çok uzakta yaşıyor olabilirler. Onlarla olan özleminizi hep beraber giderebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status