Kahve Falında Erkek Başı Görmek

Kahve falında erkek başı görmek, oldukça güzel manalara gelir. Bu sembol genelde hayırlı işlere yorulur. Bekar bir bayanın falında bu sembol çıkmışsa eğer yakın zamanda çok hayırlı bir kısmeti olacağına yorulur. Falda tanışacağınız kişinin çok iyi biri olacağı ve onunla gelecek yolunda adımlar atacaksınız demektir. Hayırlı bir yuva kuracaksınız demektir. Bunun için hazırlıklara başlayın demektir. Zaten uzun soluklu bir ilişki yaşıyorsanız, kısa zamanda yuva kuracağınız ve mutlu bir evlilik süreceksiniz. Mutlu ve huzurlu bir yuva sizleri bekliyor. Evli iseniz eşinizden çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız demektir. Bu haber sizle ilgili olabileceği gibi aynı zamanda evinizle alakalı da olabilir.

Falda erkek başı görmek, iyi ve yolunda giden işlere gireceksiniz demektir. Bu işler olumlu sonuçlar doğuracaktır. Çok sevdiğiniz ve akıl aldığınız yaşça büyük birisi olduğuna yorulur. Bu kişinin aklını hayatınıza yön vermek adına kullanıyorsunuz. Sizin iyiliğinizi düşünen bu kişiden size zarar gelmez. İçiniz rahat bir şekilde öğütlerini dinleyebilirsiniz.

Tavsiyeleri size iyi gelecek ilerde bu kişiye çok minnettar kalacaksınız. Tavsiyelerini iyi dinleyip gerekli dersleri çıkarabilirseniz hayatınıza kattığı değeri en kısa zamanda anlayacaksınız. Sürpriz haber demektir. Bunu yakın bir erkek arkadaşınızdan alabilirsiniz.

Falda erkek başı çıkmasının bir diğer anlamı, uzun zamandır sıkıntı içinde bulunuyorsanız artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Artık tüm işleriniz yoluna girecek demektir. Bekar insanlar da kısmetlerinin artacağını gösterir. Bu kişi size kısmet olabileceği gibi gücünden faydalanabileceğiniz bir kişi de olabilir. Hayatınıza girecek bilge bir kişilik olarak düşünebilirsiniz. Bu kişi sizi gözlemleyecek ve sizin hayatınıza kolaylıklar getirecektir. Bu yeni bir arkadaş olabilir ya da bir aile büyüğü de olabilir. Hayatınızda olumlu hareketlenmeler gözlenecek. Aynı zamanda mutlu olacağınız bir takım gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.