Kahve Falında Arapça Ayın Harfi Görmek

Kahve falında Arapça ayn harfi görmek, sevdiğiniz insan ile anlaşmazlık yaşamanız sonucunda bir süre dargın olmanız şeklinde yorumlanır. Aranızda bazı sözler geçebilir ve sizi kırabilir. Bunun yanı sıra size karşı kırıcı davrandığının farkına varmaması da sizi bir hayli üzebilir. Bir şeylerin farkına vararak gönlünüzü almak yerine kendi bildiğini okuması sebebi ile ilişkinizde gerginlikleri aşmak zor olacaktır. Yine aile içerisinde de bir takım anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Bunları aşmak yine sizin özveride bulunmanız ile olacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca senin için gelen en hayırlı olan zaman dilimlerini de gösterir.O kadar sakin ve sabırlı biri olman sebebi ile bu huyun sayesinde her an başarılı olabilirsin. Ayrıca istediğini de rahatlık ile elde edebilmen olasıdır.Hiç beklemediğin bir anda alacağın haber ile birlikte öyle mutlu bir hale geleceksin ki adeta gözlerinden mutlulu yaşları akacak. Kısa süre içerisinde gelecek olan bu haber ile yola da çıkılabilir. Bekar olan kızlar bir kişiden evlilik teklifi alabilirler. Belki de evli iseniz de çocuk haberi alabilirsiniz. Gelen haberler ve yaşayacağınız güzel olaylar sizin sevindirecek.

Falda Arapça ayın harfi görmek, aynı zamanda hiç beklemediğin birinden gelecek olan küçük bir hediyeyi de simgeler. Bu alacağın hediyeye çok şaşırabilirsin. Alacağın hediyenin manevi değerinin oldukça yüksek olmasından dolayı da mutlu olman olasıdır. Bir sevdiğin sana sürpriz yapabilir ve hayalini kurduğun hediyeyi verebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, evinize gelecek olan bir misafirin verecek olduğu haber de biraz seni yıpratacak demektir. Ancak sen bu durumun da oldukça başarılı bir şekilde üstesinden geleceksin. Gücün ile de bu durumu kolayca yenebileceksin. Ancak eşler arası kavgalar son zamanlarda gerginliklere sebebiyet verebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.