Kahve Falında Kalp ve Tavuk Görmek

Kahve falında kalp ve tavuk görmek, bekar olanlar için mutlu bir yuva kurmayı simgeler. Hayatınıza girecek insan ile evlenerek kısa sürede aradığınız aile mutluluğu ve huzurunu bulabilirsiniz. Çok çalışkan ve eli bol, gönlü zengin biri ile de evlenmek olarak yorumlanır. Eş adayı konusunda çok şanslı olabilirsiniz. Onun hayatınıza pek çok katkısı olabilir. Evli olanlar da eşlerinden yana ne kadar şanslı olduklarını bir kez daha anlayacaklar. Eşiniz size destek vererek, size verdiği değeri gösterebilir. Ayrıca sizin bir isteğinizin gerçekleşmesinde de çok büyük yardımları dokunabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sürpriz bir aşkın habercisidir. Aşk hayatında dengeler değişebilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Biri sizi çok etkileyebilir. Bu kişi oldukça varlıklı biri olabilir. Falına bakılan kişi tez zamanda muradına erer ve daha rahat bir hayat sürer. Falına bakılan kişinin tez zamanda aşkı bulması ve gönlünün pır pır etmesi olasıdır. Bu aşk genellikle evlilikle sonuçlandırılacak bir birliktelik olabilir ve tez vakitte nikah masasına ulaşır.

Falda kalp ve tavuk görmek aynı zamanda iddialı aşklara yorumlanır. Fakat yanında bulunacak sembollere göre farklı manalara da gelir. Mesela bir birliktelik, bir ortaklık, bazen de bir sır, hatta bazen de ayrılıkla yorumlanır. Falda tavuk genellikle bereket ve kazanç demektir. Kalp de sevgi ve aşkı simgeler. Falına bakılan kişi kendisine kazanç sağlayacak ve sürekli artan bir gelir sunacak bir fırsat ile karşılaşabilir. Ya da iş kapısı bulacak anlamına gelir. Belki sevdiğiniz insan size bu konuda deste verebilir. İki sembolün birlikte yorumlanması zengin biri evlenmek anlamına da gelir.

Kahve falında tavuk ve kalp görmek, hem ticari hem de duygusal anlamda bir birliktelik kurmak olabilir. Bu  ikili evlenecek ve mutlu bir yuva kuracaktır. Mesela tavuk kalbe arkası dönük bir şekilde duruyorsa, bunun anlamı o zaman aşk sanılan bağ sadece bir iş ilişkisi içerisinde kalacak demektir. Bu ilişki ilerlemeyecek Eğer tavuk üstte kalp de altta ise, bunun da anlamı önce işlerini ön planda tutan fal sahibi ile tabir edilmektedir. Aşk her zaman daha sonra geldiği için aşka kalbinizi kapatabilir, muradınızı tepebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinden birinin sözlenmesi ya da düğün hazırlıklarına başlaması olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi bekarsa, ilişkisini evliliğe taşımaya karar verebilir ve ailesi ile görüşebilir. Ya da haneden bekar olan birinin de evlenmesi olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.