Kahve Falında Asılmış Kadın Görmek

Kahve falında asılmış kadın görmek, son zamanlarda sinirlerinizin yıpranacağı olaylar yaşamanızın sizi bir hayli etkilemiş olduğuna yorumlanır. Psikolojiniz bozulabilir ve bu ara insanlara her an öfke ile yaklaşıyor olmanız ile çevrenizdeki herkesi oldukça çok kırıyor olduğunuzu göstermektedir. Ancak sevdiklerinize ve yakın çevrenize daha sabırlı olmaya gayret edin. Eğer insanları böyle biraz daha kırmaya devam ederseniz istemediğiniz sonuçlar ile karşılaşmanız an meselesidir. Bunun yanı sıra sizle görüşmeyi kesebilirler ve yalnız yaşamak ile yüzleşebilirsiniz.

Falda asılmış kadın görmek, aynı zamanda her şeyin sizlerin ellerin arasında olduğunu hatırlayacağınız şeyler yaşamanız anlamına gelir. Bazı olaylar kendi değerinizi anlamanızı sağlayacak. Fakat biraz daha sakin olaylara yaklaşmanız daha iyi olabilir. Bu sayede çevrenizde yer alan insanlarla da iyi bir beraberlik sürdürebilirsiniz. Bu tutumunuz siz dışında kimse tarafından da onaylanmıyor. Bu nedenle de sizlerin hem yalnızlık hem de kayıplar ile karşılaşmanız olasıdır.

Kahve tabağında bu sembol,  mantığın ön plana geçmesi gereken zaman diliminin sizler için gelmek üzere olduğunu gösterir. Bir de her şeyin bir anda sizlerin farkında bile olmadan tersine dönmüş olmasına yorumlanır. Eğer sizler çevrenize kulak vermek yerine biraz daha sizleri ilgilendiren olaylara yönelirseniz daha iyi olur. Sadece kayıplar ile karşı karşıya gelmek yerine başarıları elde etmek için uğraşmış olursunuz. Şu günlerde ikili ilişkilerde biraz daha dikkatli olmayı unutmayın.

Bir süredir sizi şefkati ile sarıp sarmalayacak birinin varlığına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Geçmişteki acıların izlerini tamamen silip atmış olmanız güzel bir şeydir. Bu sayede hoş bir birlikteliğe doğru yol almanıza vesile olacak. Korkularınızdan ve endişelerden arınmak için geç kaldığınızı düşünebilirsiniz. Fakat aslında tam zamanı olabilir. Negatif düşünceleriniz bile bu ilişki sayesinde son bulacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.