Kahve Falında Kurtlu Elma Görmek

Kahve falında kurtlu elma görmek, sevdiklerinden çok güzel sözler işiteceğine ve seni başkalarına öveceklerine yorumlanır. Özellikle iş ya da eğitim hayatında ne kadar uzman ve deneyimli olduğun göze çarpacak. İnsanlar senin başarılı olmanı takdir edebilirler. Ayrıca tez zamanda sevindirici bir haber alacak olmaya işarettir. Çoğu fal yorumcusu devletle ilgili bir kişiden gelecek güzel haberi bekliyor olmasına da yorumlar. Tabi fal sahibi devletten bir haber bekliyorsa bu haber gelir gelmez aile içinde de mutluluk olabilir.  Sınavlarınızdan da güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol genellikle güzel ve sevindirici haberlerin gerçekleşmesine yorumlanır. Evliyseniz ve çocuğunuz yoksa, güzel ahlaklı çocuklarınız olacağına havadis verir. Ayrıca kısmetli bir kişi olduğunuza tabir edilir. Aşk hayatınızda  ve ilişkilerde eşinizle mutlu bir hayat yaşayarak, ortak isteklerinize erişebilirsiniz. Bekar bir kişi için gönlünde kim varsa, ona er ya da geç ulaşacağına işarettir. Hatta o da sizden hoşlanıyor olabilir. Karşılaştığınız iyi haberler sayesinde mutluluğunuz artabilir. Ancak hasetlik yapan insanlar da olabilir.

Falda kurtlu elma görmek, aynı zamanda sevdiğiniz birinden duyduğunuz sıkıntılı gelişmeye de yorumlanır. Bunun yanı sıra yakın zamanda maddi yönden sıkıntıya düşeceksiniz demektir. Zorlu ve güç geçecek bir dönem olabilir ve borçlarınızı kapatmakta zorluklar yaşanabilir. Ayrıca sevdiğiniz bir kişi tarafından zarara uğramanız da söz konusu olabilir. Kıskanç insanlarla çok fazla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde ummadığınız bir kişiden başınıza kötü bir vaka gelmesi demektir. Son zamanlarda üzerinde çalıştığınız işin sizi sıkıntıya sokacağına da işarettir. Hatta üzüntüye düşüreceğini de gösterir. Her zaman olmasa da çoğu zamanlar sıkıntılı ve karamsar ruh haline düşebilirsiniz. İyimser yorumcular tarafından da bu sembol sorunlardan uzak bir hayata, sağlıklı sıhhatli yaşama, ikili ilişkilerde başarıya, zor kazanılmayan mala yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.