Kahve Falında Şapkalı Adam Görmek

Kahve falında şapkalı adam görmek, eğitim ya da çalışma hayatında bir takım sorunların üstesinden gelmekte zorluk çekeceğinize, özellikle otoriter figürlerle aranızda anlaşmazlıklar olmasına yorumlanır. bazı plan ya da projeleriniz iş hayatında kabul edilmeyebilir. Ya da önünüze engel çıkaran kişiler olabilir. Yüksek mevki kişiler ile anlaşmakta ve fikirlerinizi onlara kabul ettirmekte zorluk çekebilirsiniz. Devlet makamında işi olan kişiler de bir takım aksilikler ile karşılaşabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sözü dinlenen, etkili veya siyasi bir kişiliğe sahip olduğunuzu simgeler. Aileden ya da yakın dost çevresinden birinden yardım almanız da söz konusu olabilir. Siyaset ile uğraşan kişiler şu günlerde şanslı bir döneme girebilirler. Sizin için her şeyin en hayırlısı olacaktır. Eğer fincanın saat yönünde ve üst kısımda görünmesi, iş arkadaş çevrenizden birinin sıkıntınızı giderecek olmasına yorumlanır.

Falda şapkalı adam görmek, siyasi kimliğiniz varsa, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişinin sizden yardım beklediğine yorumlanır. Fakat size bir türlü bu konuyu açamıyor olabilir. Eğer siyasi kimliğiniz yoksa, tanıdığınız biri varsa da o kişiden destek almanız konusunda bir ricası olabilir. Eğer fincanda şapkalı adamın yanında başka kişiler varsa,  siyasi kimliğe sahip yeni bir çevre edinebilirsiniz. Bu kişilerden destek alacağınız anlamına da gelir. Eğer fincanın alt kısmındaysa, bu kişinin sadece ümit verip bol keseden attığını gösterir. Sözünün eri olmadığını için beklentilerinize bu kişiden cevap alamayacaksınız.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, aile içerisinde bazı hatalarınızın gündeme gelmesi ve aile arası gerginlik olması demektir. Babanız ya da başka bir aile büyüğü ile aranızda gergin konuşmalar olabilir. Ya d açalışan kişiler patronları ile anlaşmazlık yaşayabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.