Kahve Falında İnek Kafası Görmek

Kahve falında inek kafası görmek, bazı sağlık sorunları sebebi ile üzülmek demektir. Sevdiklerinizin yaşayacağı sağlık problemleri yüzünden son zamanlarda manevi yönden huzursuz olabilirsiniz. Özellikle aile bireylerinden biri her ne kadar şuan oldukça sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor olsa da sağlık sorunları yaşayabilir. Kısa süreli geçirecek olduğu bir kalp krizi ya da sinir krizi gibi bir olay ile üzülebilirsiniz. Bu sebeple bir hafta ya da on gün gibi bir süre hastanede yatmak zorunda kalabilirsiniz. Ona refakatçi olmanız gerekebilir. Sizler bu anlarda o kişilerin yanında yer alırsanız, ömrü boyunca sizi en değerli insanlar arasına koyacaklarını unutmayın. Ayrıca  bu durum ile aranızdaki sevgi bağının oldukça güçlenecek olduğunu da göstermektedir.

Çevrendeki insanlar seni çok güçlü buluyor olabilirler. Ancak sen öyle bir an yaşayacaksın ki her ne kadar kendini oldukça güçlü olan biri olarak görüyor olsan da durum öyle olmayabilir. Hatta ilk defa böyle hüznün dibine vura vura bir şeyler yapmak için de çaba sarf edeceksin ve sevdiklerinin desteğine ihtiyaç duyacaksın. Bir konuda panik de yapabilirsin. Sen onlar yanlarında yokken yanlarında olan insanlar ile olmayı tercih edersen, bu sefer daha da mutlu olan bir birey haline gelebilirsin.

Falda inek kafası görmek, aynız amanda hala eğitim hayatına devam eden ve etmek için de çaba sarf edenler için beklentilerinin olumlu olması demektir. Sen derslerine ve geleceğin ile ilgili olan konulara o kadar çok dört ile sarılıyorsun ki karşılığını alacaksın. Artık bunun son aşamalarında çok da güzel olan anlara sahip olabileceksin. Sınavların beklediğinden iyi geçebilir.

Kahve falında inek başı görmek, kolay kanmak da demektir. Gözlerin ile gördüğün her şeye inanıyor olman da senin kolay bir şekilde üzülmene neden oluyor. Şu günlerde yaşadıklarından dolayı gözünden ve gönlünden düşen insanların düşen düşene olduğunu gösterir. O kadar yorgun ve çaresiz görünüyorsun ki adeta son zamanlar içerisinde yaşamış olduğun şeyler senin tükenmişlik sendorumu yaşamana bile sebep olabilir. Bıkkınlık gelebilir. O kadar çok seni üzen insan var ki uzak kalmak isteyebilirsin. Sen hala onlardan uzak kalmak yerine onlar ile vakit geçirmeyi tercih ediyor olmandan dolayı da kendine yapabilecek olduğun en büyük kötülükleri de yapıyorsun. Bunun farkına varmalısın.

Artık sen de seni üzen kişilere bir dur demelisin. Ona göre de kendin için her ne doğru ise onu yapmaya da karar vermelisin. Her ne kadar kötü olan şeyler yaşıyor olsan da eğitim alanında her an başarı gösteriyor olman umut verebilir. Çevrendeki insanlar, yani seni seven insanlar arasında da büyük takdir ile karşılanıyorsun. Sen de seni üzen insanlar ile hala yan yana olarak senin hayatını etkilemelerine izin vermemelisin. Bunun yerine daha çok onları hayatından çıkarmayı tercih edebilirsin. Böylelikle kendin için iyi olan insanlar ile yan yana olmayı tercih etmelisin. Sen bu başarın ile devam etmeye tercih edersen, işte o zaman göreceksin ki, her şey kısa sürede senin yanında yer alacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.