Kahve Falında Sad Harfi Görmek

Kahve falında sad harfi görmek, anne ve babadan hayır duası almak anlamına gelir. Aileniz sizinle gurur duyacaklar ve sizin vesileniz ile iyi olanaklara sahip olabilecekler. Hatta bu sembol ailesine çok düşkün bir insan olduğunuzu gösterir. Özellikle de evliyseniz, eşinizin siz olmadan bir adım bile atmasını istememeniz söz konusu olabilir. Aslında bu eşinizin canını sıkan bir durum olabilir. Çünkü fazla baskı yapıyor olabilirsiniz. Size olan bağlılığı zaten had safhadadır. Ancak bazı durumlarda kendi başına olmak istemesi ya da arkadaşları ile birlikte vakit geçirmesini normal karşılamanız gerekiyor.

Evli olan kişiler eşlerine aşırı baskında kaçınmalılar. Bu sırada sürekli sizin tarafınızdan aranmak yada sonrasında sitemlerinize maruz kalmak istemeyen eşiniz artık isyan edebilir. Bu aşırı üstüne düşmeniz ve baskıcı tutum elbette ki onu çok yorar. Eşinize kendisine zaman ayırması için olanak tanımanız gerekiyor. Böyle yaparsanız, göreceksiniz ki aranızda sebepsiz yere çıkan gerginlikler son bulacaktır.

Falda sad harfi görmek, aynı zamanda aile içerisinde sürekli fedakarlıkta bulunan kişinin sessiz çığlıklarına dikkat çeker. Bu kişi herkesin derdine derman oluyor. Bunun yanı sıra sürekli aile bireylerinin işlerini görüyor. Tüm ailenin yükünü taşıyor, sorumluluğu fazla olduğundan dolayı da çok yoruluyor. Fakat kimse ona canının ne istediğini sormuyor olabilir. Herhangi bir konuda fikrini bile sormuyor olabilirsiniz. Yine de hiç isyan etmeden yaşantısına devam etse de bu aile bireyini fark ederek, bunalımın eşiğinden kurtarmak senin elindedir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, ailece sıkı sıkı kenetlenmek ve destek olmak demektir. Aile içerisinde maddi ya da manevi yönden canı sıkkın olan birine destek verebilirsiniz. Bu sayede onu büyük bir dertten kurtarmanız söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.