Kahve Falında Kükreyen Aslan Görmek

Kahve falında kükreyen aslan adam görmek, bir süredir suskunluğunuzu koruduğunuz ne varsa artık bir şeyler söyleme ihtiyacı duyacağınıza yorumlanır. Hatta adeta isyan edebilir ve sabır etmekten bıkarak bir şeyleri itiraf da edebilirsiniz. Özellikle size baskı yapmaya çalışan ya da hayatınıza çok fazla karışan kişiler varsa, bunlar artık canınıza tak edebilir. Bu durumdan rahatsız olduğunuzu bu kişilerin yüzüne karşı söylemek, adeta isyan etmek zorunda kalabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca biri tarafından desteklenmek olarak da yorumlanır. Size değer veren biri tarafından maddi ve manevi açıdan destek alabilirsiniz. Falda kükreyen aslan sembolü, çektiğiniz sıkıntıların çok yakın zamanda size destek veren kişiler sayesinde geri kalması anlamı taşır. Yakın çevrenizde sizi seven biri yardımınıza koşacak. Bu kişi sizi zor günlerinizde elinizden tutacak ve düzlüğe çıkmanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra kükreyen yaşadığınız çok sıkıntılı olaylarda güçlü kişiliğiniz sayesinde ayakta kaldığınızı gösterir. Sizin kuvvetli kişiliğiniz başkalarından gelecek darbelere karşı koruyacaktır. Bu özelliğiniz çevrenizdeki düşmanlarınız tarafından da bilinmektedir. Bu yüzden size saldırsalar da zarar veremeyecekler. Bundan sonra yapılan kötülüklere karşı kendinizi koruyacak ve daha da güçlü, özgüven sahibi olacaksınız.

Falda kükreyen aslan görmek, aynı zamanda yakında alacağınız bir karara delalettir. Aldığınız bu karar yüzünden hane içinden biri tarafından kötü karşılanabilir, tepki görebilirsiniz. Fakat önemsiz olarak göreceğiniz bu durum sizi zor duruma da düşürebilir. Uğradığınız haksızlığa karşı şaşırabilirsiniz. Başkalarına karşı dürüst olmanız ve tartışmalı ortamlarda samimi olduğunuzu göstermeniz gerekebilir. Sizi anlayışla karşılayacak olan bu kişi, sizin arkanızda olacaktır. Aynı zamanda aldığınız karar için elinden geleni yapacaktır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, tez vakitte tanışacağınız bir kişinin size karşı kullanacağı güçlüklere de yorumlanır. Bu kişi yüzünden zor günler geçirebilir ve hatta ailenize karşı da mahcup olabilirsiniz. Sabrınızı zorlayan insanlardan uzak durmanızda fayda olacak. Yoksa tepkiniz aşırı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.