Kahve Falında Şişman Adam Görmek

Kahve falında şişman adam görmek, her geçen gün evinize giren para miktarının artması, yatırımlarınızdan yüksek oranda kar elde etmek gibi güzel yorumlanır. Maddi olanaklarınızı kendi çabalarınız ile artırabilirsiniz. Belki bir iş yatırımından beklentinizin üzerinde bir kazanç olabilir. Daha rahat ve zenginlik dolu bir hayat sürebilir, bolluk ve bereketin keyfini sürebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sağlığa ve kuvvete işaret eder. Erkek simgesi zindeliğin simgesidir. Ayrıca sağlıklılığın simgesi anlamına da gelir. Şişmanlık ise bolluğun ve bereketin simgesidir. Bu sebeple falında şişman adam çıkan kişi hayatını zenginlik ve güç içerisinde geçireceğine yorumlanır. Kendinizi fiziksel olarak da güçlü ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Hayatta doğru seçimler yaparak hak ettiğiniz konuma yükselebilirsiniz.

Falda şişman adam görmek, aynı zamanda fal sahibinin önünde çok güzel bir zamanın açılmakta olduğunu gösterir. Öyle ki, hem sağlık sorunlarınızın bitip kendinizi mutlu ve zinde hissettiğiniz günler gelmek üzere olacaktır. Hem de bu günlerde maddi açıdan da bolluk içerisinde olacaksınız. Bir ev ya da araba satın alma hayaliniz varsa gerçek olabilir. Birikimlerinizi doğru yatırım kararları ile değerlendirerek daha fazla kar elde edebilirsiniz. Belki aileden de bir miras gelebilir. Ya da satışı yapılan bir mal mülkten hakkınıza pay düşebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aile içerisinde borcu olan birine yardım etmek ve maddi sıkıntıları geride bırakmak demektir. Hatta şu günlerde eliniz bir hayli açık olabilir ve sevdiklerinize faydanız dokunabilir. Elinizdeki olanakları kullanarak aileniz için fedakarlıklar yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.