Kahve Falında Gelin ve Damat Görmek

Kahve falında gelin ve damat görmek, falına bakılan kişinin çok yakın çevresinden ve aşırı derecede düşkün olduğu bir arkadaşının evleneceğine yorumlanır. Genelde fal fincanında çıkan gelin damat sembolü olumlu gelişmelere işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre, fal sahibinin hayatında uzun süreli planlar olacağına ve bu planların gerçekleşeceğine yorumlanır. Dolayısı ile fal sahibi uzun vadeli planlamalar yapmak için çok uygun bir süreç içerisinde olabilir. Hayatına yön vermek isteyen fal sahibi, bu konuda tekrar tekrar düşünmelidir. Bu dönemde alınacak her karar fal sahibine bolca şans getirecektir.

Falda gelin ve damat görmek, uzun süren bir ayrılığın nihayet bulmasını ve birleşmeyi anlatır. Ayrıca fal sahibinin uzun süredir beklemekte olduğu, gerçekleşmesini istediği dileklerin gerçekleşeceğini de gösterir. Kahve fincanında görülen gelin figürü tek başına belirmiş ise, fal sahibinin yüzünü güldürecek mutlu edecek güzel ve mutlu haberler ve hediyeler alacağı anlamına gelir.

Eğer fal sahibi bekar ise yakın zamanda talipleri çıkar. Hatta müthiş bir fırsat ile karşılaşacağına ve evlilik hayatına mutlu bir adım atacağına işaret eder. Fal sahibinin yakın tarihte bir topluluğa katılacağını bu topluluk içerisinde tanıştığı kişilerle bir hayli iyi dostluklar kuracağına dalalettir. Bu dostluklar fal sahibinin iş ve özel hayatında fazlası ile işine yarayacak demektir. İleriye dönük yatırımlar içerisinde olan fal sahibi dostları ile yeme, içme ve eğlenmenin tadına varacak demektir.

Fal tabağında gelin ve damat sembolleri varsa, bolluk içinde geçecek uzun yılların ve neşeli anların habercisidir. Eğer fincanda sadece damat sembolü varsa, bunun anlamı dikkatli ve özverili adımlar atarak seçilmesi gereken bir eş adayını işaret eder. Eş adayı konusunda çok şanslı olacaksınız. Hatta hayatınızın aşkı karşınıza çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.