Kahve Falında Yarım Ay Görmek

Kahve falında yarım ay görmek, ne yazık ki pek de hayırlı değildir. Yakın zamanda fal sahibinin değerli bir eşyasını çaldıracağını haber verir. Ancak başınıza gelen bu hırsızlığın sebebi tamamen fal sahibinin dikkatsizliği olacaktır. Bunun sebebi ise, eşyalarını nereye bıraktığını bir türlü hatırlamadığından her an bu riski taşıması muhtemeldir. Yaşanan bu olayla birlikte akıllanan fal sahibi bir kez daha aynı hataya düşmeyecektir.

Fal fincanının ağız kısmında beliren yarım ay sembolü çıkarsa, bunun anlamı fal sahibinin maddi problemlerini çözebilmek için hiç sevmediği birisi ile aynı ortamda birkaç defa bulunması demektir. Hatta o kişi hakkında ön yargılı davrandığını fark etmesi olarak yorumlanır. Kendisini bu konuda biraz suçlu hisseden fal sahibi, bu nedenle bir daha kimse hakkında böyle düşünmemeye özen gösterebilir.

Falda yarım ay görmek, bazı fal yorumcularına göre fala baktıran kişinin cinsiyeti ile birlikte farklı yorumlara gelir. Fal sahibi erkek ise ay gibi pürüzsüz ve bembeyaz tenli bir kadına sahip olmak şeklinde yorumlanır. Bu kadın aynı zamanda fal sahibinin ömrüne de ay gibi doğacaktır denir. Eğer bir bayana fal bakılıyorsa, bu sefer yarım ay sembolü aile hayatındaki olumlu gelişmeleri ve güzel anları simgeler. Uzun süredir çalkantılı olan özel hayatın durulması fal sahibini çok mutlu edecek demektir.

Fincanın kulp kısmında ise fırtınalı birkaç günün ardından ortaya çıkan bir takım gerçekleri simgeler. Bazen hayatınızdaki insanların gerçek yüzünü ve olayların asıl boyutunu görebilmek için fırtınalara ihtiyaç olacak. Gerçekleri öğrendikten sonra artık daha tedbirli adımlar atarak kendinden başka kimseye güvenmemesi gerektiğini öğrenebilir. Fal tabağında yarım ay belirmişse bunun anlamı,  bu fırtınaların kopması için biraz daha zaman olduğunu işaret eder. Fakat buna hazırlıklı olmak ve stres yapmamak fal sahibinin çok işine yarayacak demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.