Kahve Falında Kaftan Görmek

Kahve falında kaftan görmek, kendi hedefleriniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Örneğin iş hayatı ve mevki konusunda güzel fırsatlar elinize geçebilir. Çevreniz size daha çok saygı duyar ve kariyer açısından başarının basamaklarını yavaş ama kendinden emin adımlarla tırmanabilirsiniz. Bu ilerlemenin yavaşlığı konusunda endişeleriniz yakında son bulur ve kaygılar geride kalır. Endişenizi bir kenara bırakmanız gerekiyor. Her şey zamanla gerçekleşir ve birden yükselmek için gereken birikim artmaya başlar. Kendinize küçük hedefler belirlediyseniz bu hedeflerinize ulaşmanız yakın demektir.

Falda kaftan görmek, size verilen önemli bir sorumluluğun altında ezildiğinizi hissediyor iseniz bu yükün altından kalmak şeklinde de simgelenebilir. Size fazla yüklenildiğini düşünüyorsanız bazı külfetlerden kurtulabilirsiniz. Her şey sizin gönlünüze göre olur. Ancak sorumluluklarınızı ertelememeye gayret edin.

Kahve Falında Kaftan Görmek

Önemli birinden gelecek olan iyiliğe yorumlanır. Sizi bu konuda destekleyen kişiler olabilir. Kahve falında kafta giyen birini görmek, birinden gelecek olan tavsiyeye yorumlanır. Kaftanın sahibinin bir kadın olması, hamilelik ile ilgili bir müjde olabilir. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, şu günlerde hayatınız yoğun ve neşeli geçmeye başlayabiir. Ail fertleri, eşinizin size yaptığı sürprizler ile çok sevinebilirsiniz. Yakınlarınız sizin mutluluğunuzu gözetebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.