Kahve Falında Karanlık Görmek

Kahve falında karanlık görmek, sizi çekemeyen ve hakkınızda pek de olumlu düşünmeyen insanların varlığına işaret eder. Ancak yanında oluşan sembollerle değerlendirmek gerekir. Kahve falında karanlık yanında kalp varsa, yeni yaşayacağınız bir ilişkide zorluklara işaret eder. O kişiyi tanımakta zorlanabilirsiniz. Kahve falında karanlık ve ağaç görmek, yakın çevrenizden birinden haksızlığa uğramasına ve o kişiyi kollamaya yorumlanır. Kahve falında karanlık ve elma görmek, sağlınızla ilgili kötü gelişmelerin bitmesine ve sıhhate kavuşmaya yorumlanır.  Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir döneme girebilirsiniz. Kötü alışkanlıklar bırakılabilir.

Falda karanlık görmek, özel hayatınızda önemli gelişmelerin olacağına yorumlanır ve  haneden birinin önemli bir haberi siz şaşırtabilir. Bu gelişme bütün haneyi etkileyebilir ve hane halkının karşılıklı yapacağı görüşmeler ile çözüme ulaşabilir. Fincanın ortasında karanlık varsa, aydınlığa çıkış şeklinde yorumlanır. Yaşanan kötü bir olayların ardından bazı dersler alınır ve kaygılar geride kalır.

Kahve Falında Karanlık ve Ağaç Görmek

Sizin iyiliğinizi istemeyen ve emeklerinizden faydalanmaya çalışan kişilere yorumlanır. Sizin hakkınız olan bir şeyde gözü olan kişiler olabilir. Size karşı yapılan bazı haksızlıklara karşı dikkat etmenizde fayda var.

Kahve Falında Karanlık Sahil Görmek

Maddi olarak yaşanan kaygıların geride kalmasına yorumlanır. Borçları yüzünden kara kara düşünen kişiler maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşurlar. Sizi bu konuda zorlayarak baskılayan kişiler geride kalır.

Kahve Falında Yüzü Karanlık Görmek

Size karşı yaptığı bir haksızlıktan dolayı çok pişman olan birine yorumlanır. Size yalan söyleyen bir insan varsa yüzünüze dahi bakamaz. Size karşı yaptıklarından dolayı suçluluk duygusu hissetmeye başlayabilir.

Kahve Falında Karanlık Hava Görmek

Yakında size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirerek tüm korkuların geride kalması şeklinde yorumlanır. Örneğin ya başaramam dediğiniz bir şey varsa yakında başarıya ulaşılır ve tedirginlik geride kalır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, kendiniz ve aileniz için gerçekleşmesini istediğiniz dileklerin yavaş yavaş gerçekleşmesi şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz teklifi alabilirsiniz. Bu süreç sizin için maddi anlamda zor geçse de yakında maddi külfet ve borçlar biter.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.