Kahve Falında Vurulmuş Kuş Görmek

Kahve falında vurulmuş kuş görmek,  bir süredir beklenen bir haberin size ulaşması ve sonrasında çok mutlu olmaya yorumlanır. Özellikle de gecikmiş olarak alacağınız olumlu bir haber ile birlikte harekete geçebilirsiniz. Geçmişte kalan biri yeniden karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda uzun süredir beklediğiniz, sabır ettiğiniz, alamadığınız ve tam ümidinizi kestiğiniz anda harika bir haber gelmesidir. Bu haberin elinize ulaşacak olması ile birlikte sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu haber sizin ve ailenizin hayatını değiştirecek. Bunun yanı sıra sizi mutluluktan havalara uçuracak bir haber olacaktır.

Kahve falında yaralı kuş görmek, aslında pozitif anlamlar taşır. Bu falın asıl anlamı ümidin tam da kesildiği an gelen olumlu bir haber demektir. Örneğin sevdiğiniz bir kişi ile ilgili bir haber olabileceği gibi, bunun yanı sıra iş, kariyer veya eğitim yaşamı ile ilgili de bir haber olabilir. Fakat bu konu her ne olursa olsun, sizi mutluluktan havalara uçuracak.

Falda vurulmuş kuş görmek, bazı yorumculara göre de yaşamınızda meydana gelecek olan güzel gelişmelere işaret eder. Mesela sevindirici haberler alır ve paylaşabilirsiniz. Hayatınızda meydana gelen bu olay, kısa zamanda gerçekleşecek ve sizi mutlu edecek demektir. Yine, bolluk ve bereketin artmasını da simgeler.

Kahve tabağında vurulmuş kuş görmek, fal sahibinin başına gelecek kötü bir olayı çabuk aşması demektir. Çok büyük sıkıntı yaşamana neden olacak bir olay olabilir. Fakat bu kötü günler hayatını baştan aşağı her yönüyle olumlu yönde etkiler. Bazı şeylerin farkına varabilir, hatalardan dönebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.