Kahve Falında Dalgalı Deniz Görmek

Kahve falında dalgalı deniz görmek, keyfinizi kaçıran haberler aldıktan sonra yeniden keyfinizin yerine geleceğine, sorunları çok kısa sürede atlatacağınıza yorumlanır. Bir takım endişeleriniz varsa, bunlardan çok kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Ani duygu değişimleri de olabilir. Tam karamsarlığa düştüğünüz bir konuda duyacağınız bir haber ile birlikte moraliniz tamamen yerine gelebilir ve problemlerinize çare bulabilirsiniz. Aslında kuruntu yaptığınız bir konuda içiniz rahat edecek. Hiç de korktuğunuz gibi bir şey ile karşılaşmayarak, rahat bir nefes alabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yeni gelişmelerin olacağına yorumlanır. Sosyal çevrenizde karışıklıklar yaşanabilir ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Bir arkadaşınız ile aranızda küslüklerin yaşanacağına da delalettir. Eğer dalgalı deniz fincanın ortasındaysa, fal sahibinin çalışma ya da eğitim yaşamında yaşanılacak karışıklıklara işarettir. Bir diğer yorumu düşmanlarınızın son zamanlarda çoğaldığı yönündedir. Yakın bir zamanda sizi zorlayabilir ve sizin çok üzerinize gidebilirler. Özellikle çalışma hayatınızdaki kişilerin düşüncelerine pek fazla önem vermeyip sezgileriniz ile hareket etmeniz sizi hatalardan koruyabilir. Bu sayede yanlış kararlardan kaçınabilirsiniz. Bu yeni duruma alışmanız belki sizin için zaman alabilir ve çalışma ortamındaki insanların size davranışları yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Falda dalgalı deniz görmek, aynı zamanda hayata karşı bakış açınızı değiştireceğinize işarettir. Huzursuzluk yaşadığınız bir olayda hemen kestirip atmak isteyebilirsiniz. Bu sayede aslında doğru olanı yaparak, huzur dolu günlere kavuşacaksınız. Bu olayı hemen rafa kaldırmanız çevreniz tarafından kötü algılanabilir ve sizi eleştirebilirler. Fakat siz ne yaptığınızın farkında olacaksınız. Yakın çevreniz ile iletişiminizde ısrarcı ve kırıcı olmamaya gayret edin.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sağlınız ile ilgili önemli gelişmelerin olacağı ve sıhhate erişmeye yorumlanır. Hanede hasta olan biri de iyileşebilir. Şu günlerde kendinizi halsiz ve yorgun hissediyorsanız, bedeninizi dinlemeli ve yorucu işlerden kaçınmaya gayret etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.