Kahve Falında Sin Harfi Görmek

Kahve falında sin harfi görmek, pek de hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Bu sembol elinden her türlü kötülük gelebilecek sinsi bir düşmanı işaret etmektedir. Takıntılı ve sinirli bir yapıya sahip olan bu kişi size çok yakındır. Ancak özel hayatınız hakkında pek bir bilgisi olmadığı için sizinle iletişime geçme çabasındadır. Onun değişik tavırları sizinde dikkatini çektiği için uzak durarak kendinizi korumaya çalışıyorsunuz. Ancak bu seferde size yakın olan insanlarla iletişime geçerek hayatınızı didiklemeye başlıyor. Eğer çevrenizde zayıf halka olarak nitelendirdiğiniz dostlarınız varsa onların diline koz vermemeye dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra onları uyararak hakkınızda çıkabilecek asılsız dedikoduları engelleyebilirsiniz.

Eğer fırsatını bulursa size tahmin bile edemeyeceğiniz zararlar verebilir. İnsanların sadece ikiyüzlü ya da kendi çıkarları için insanları kullanmak için hayatınızda yer alıyor olduğunu gösterir. Eğer hayatınıza her giren ya da çıkan insanda illa bir iyi niyet bularak hayatınıza devam etmek istiyorsanız, asla mutluluğu yakalayamaz, aynı zamanda her an insanların sizleri kullanması için zemin hazırlamış olursunuz. Bir insanı kullanmak ya da baş üstünde taç etmek de yine sizlerin elleri arasında olan bir durum olmasından dolayı bu duruma kısa süre içerisinde bir dur demeniz gerekmektedir. İnsanların sadece kötü değil bir de iyi yönlerinin olduğunu da gösterir.

Ne kadar genel olarak kötü niyetli olsalar da genel olarak iyi insanlarında hayatınızda yer aldığını bilmek sizler için olumlu yönde ilerlemenize de yardımcı olmaktadır. Her şeyin ötesinde sizlerin her an karakterini koruyan ve insanları üzmek yerine daha çok kendisi üzülen bireyler olduğunuzu da gösterir. Biraz bu yön sizlere iyi gelse bile bazen sizleri üzmesine de oldukça neden olabilir, diyebiliriz.

Falda sin harfi görmek, aynı zamanda becerikli bir aile bireyi ile de yorumlanır. Fazlasıyla becerikli olan ve sizin hanenizde yaşayan bu kişinin ilgi alanları farklı olduğu için etrafı tarafından ilk bakışta kabul görmeyebilir. Fakat onu tanıyan herkes, eline su bile dökemeyeceklerini anlayacaktır. Size çok özel bir konuda yardımı dokunacak olan bu aile bireyinin hakkını ne yapsanız ödeyemezsiniz. Hayatınızın şekillenmesinde büyük rolü olacağı için bu kişi ile aranıza asla mesafe ve kırgınlık girmemesine özen göstermelisiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status