Kahve Falında Silahlı Adam Görmek

Kahve falında silahlı adam görmek, aslında negatif bir sembol gibi görünse de pozitif anlamlara gelir. Falda çıkan bu sembol, insanlar arasında sen o kadar başarılı ve açık sözlü olan bir insansın ki asla çekilemeyen ve her an kıskanılan biri olmana neden oluyor demektir. Bu insanlara sen ilk başlarda her ne kadar sonsuz bir şekilde güveniyor olsan bile onlar senin en ufak bir açığını bulduklarında arkandan vuracak olduklarına da yorumlanır. Sen de insanların bu durumlarını da kendi gözlerin önünde tutarak onlara sırrını vermek yerine daha çok kendin için en iyi olan şeyleri yapmayı da denemelisin.

Her şey aslında senin hayatında o kadar güzel bir şekilde ilerliyor. Ancak sen bu durumu fark edemiyor olmandan dolayı insanların sana zarar vermelerine de izin veriyorsun. Şu vakitten sonra bu huyundan da kısa süre içerisinde vazgeçmeyi denemez isen de o zaman hem iş hem de eğitim hayatın büyük sarsıntılar geçirecek olduğuna da işaret etmektedir.

Falda silahlı adam görmek, aynı zamanda senin için sadece dost görünümlü olan fakat sana bir hayli düşman olan kişileri de işaret etmektedir. Sen de bu kadar başarılı olmayı tercih eden bir bayan iken insanların bu durumlarından senin etkilemelerine izin vermek yerine daha çok uzaklarında tutmayı da tercih etmelisin. Bundan sonra onlar da senden uzak durursa, sen de o kadar başarılı olan bir insan olacaksın. Hatta adeta her ortamda parmak ile gösterilecek kadar da olabileceksin diyebiliriz.

Kahve tabağında silahlı adamın anlamı, hane içerisinde herkese inanmaya ve eline koz vermemeye yorumlanır. Bazı fikirlerinizi gerçekleştirmeden hemen herkese söylemeyin. Yoksa başka insanlar fikirlerinizi alabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.