Kahve Falında Sigara İçen Biri Görmek

Kahve falında sigara içen birini görmek, yoğun bir dönem ve bu sebeple kendini çok fazla tüketmek demektir. Stresli işlerle uğraşabilirsiniz. Bu sembol senin için her şey ne kadar güzel bir şekilde gidiyor olsa bile en son zamanlar içerisinde hem işlerin hem de ailen için kendini bir hayli yorulduğunu gösterir. Bu bitkinlikten dolayı da kapını çalmak üzere olan küçük çaplı hastalıklara da yorumlanır.

Senin için artık her ne şekilde olur ise olsun tatil vaktinin geldiğini gösterir iken eğer kendine dikkat etmeyi tercih etmez isen de aslında oldukça küçük çaplı olan bu sağlık sorununun seni bir hayli zorlayacak olduğuna da yorumlanır.

Fal sahibi de artık sürekli bu dünyanın daha iyi bir yere gelmesi için ya da ailen her an daha da mutlu olabilsin diye kendini bu kadar yormak için en ufak fırsatlarda bile kendine vakit açmayı tercih etmeli diyebiliriz. İster yakın olan bir yerde sadece kafa dinlemeyi tercih et ister isen de oldukça uzak olan yerlere tek başına gidebilirsin. Kendine gel ama kendine gelmek için bir şeyler yapman gerekiyor olduğuna da yorumlanmaktadır.

Falda sigara içen adam görmek, aynı zamanda senin için insanların hayatında yer alan mutluluklar kadar eğer kendi mutlulukların ön planda yer alıyor olsaydı işte o zaman sen de daha mutlu olan biri olabilirsin demektir. Çalışma hayatında da o kadar mutlu olan günlere sahip olabileceksin ki işte bunun için biraz da olsa kendine vakit ayırman yeterli olacaktır.

YORUMLAR

  1. aslı akçin dedi ki:

    Aynı şeyler meydana geliyor. Sağolun. Akciğerlerimden sorun var. Çok bir şey değil ya zatürre oldum. Beyin virüsünden sonra çok bir şey değilmiş gibi gelir ki insana.