Kahve Falında Dev Görmek

Kahve falında dev görmek, yakında girilecek büyük ortaklıklar ve iş anlaşmaları ya da eğitim hayatında çok büyük hedefler belirlemek anlamına gelir. Kariyer hayatınızda oldukça fazla nüfuz ve para sahibi biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi ile oldukça büyük bir anlaşma yapılacağına da işaret eder. Hatta bu önemli anlaşma bir iş ortaklığı şeklinde olabilir. Ya da ev ve araba gibi mal mülk üzerine de olabilir. Anlaşma konusu ne olursa olsun, bu kişi size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Hem parasını hem de nüfuzunu sonuna kadar kullanıp size her türlü kapının açılmasına vesile olması mümkündür. Yapılacak anlaşma sadece mal, para ya da iş üzerinden olmayabilir. Bunun yanı sıra hayırlı konular üzerinden de olabilir.

Bu sembol bekar olan kişiler için çok zengin bir insan ile evlenmek anlamına gelir. Böyle bir kişi ile bir yakınınız, kendiniz ya da ailenizden biri aracılığı ile tanışabilirsiniz. Her iki taraf için de mutluluk verici olacak bir evlilik konusuna giriş yapılabilir. Bunun sonunda uzlaşmaya vararak böyle güzel bir konunun başkahramanlarından birine dönüşebilirsiniz. Evleneceğiniz insan size çok lüks bir hayat yaşatabilir.

Falda dev görmek, aynı zamanda başta yanlış yargılayacağınız bir insana da yorumlanır. Çekeceğiniz zorluklar çok büyük olabilir . Yine de size el uzatacak kişinin heybeti ve gücü, çektiğiniz sıkıntının kat kat fazlasını engelleyecek kadar fazla olacaktır. Bu sebeple de ilk başta şüphe duyduğunuz ve güvenip güvenmemek konusunda tereddüt ettiğiniz bu kişiye bir anda güveniniz artabilir. Hatta işinizi, ailenizi ve kendi canınızı dahi emanet edebilecek kadar güven verebilir. Bu kişinin yaptığı iyilik karşılığında sizden rica niteliğinde bir isteği olabilir. Bu istek ise hem sizin hem de onun için faydalı olacak bir işe ya da hayra girişmek olabilir.

Kahve tabağında çıkan bu sembol genellikle heybetli problemler kadar onların üstesinden kolaylıkla gelebilen heybetli ve güç sahibi insanlara da yorumlanır. hane içerisinde size ve ailenize kol kanat gereken güçlü birinin desteğini alabilirsiniz. Asla umutsuzluğa kapılmamak gerektiğini hatırlamalısınız. Yüzünüze kapanan her kapının azimle ve istikrarla yeniden açılabileceği unutmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.