Kahve Falında Fildişi Görmek

Kahve falında fil dişi görmek, endişe veren konular hakkında refaha erişmek ve sevdikleriniz tarafından değer görmek anlamına gelir. Yakın çevrenizin her an size deste verecek olması, sizi güvende hissettiriyor. Sürekli hatırınızı soran ve sizi seven insanların sayısı artabilir. Hatta çok güçlü kişiler ile dostluklar kurabilirsiniz. Bu sembol elinizde çok kıymetli bir şeyler olduğunu da gösterir. Bu iyi bir eş, arkadaş ya da sevgili olabilir. Bu sembolle size verilmek istenen mesaj ise, elinizdeki değerli şey her neyse ona iyi bakmanız ve kıymetini bilmeniz yönündedir. Çünkü bu kişiler size fazlaca değer veriyorlar. Değerini bilmezseniz pişman olabilirsiniz. Hatta bir ömür vicdan azabı çekebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sahip olduğunuz değerli unsurun maddi yönünüz olabileceği gibi manevi yönünüz olabileceği anlamına da gelebilir. Manevi yönünüzün dışa vurumu olabilir. Özel yaşantınızda bir takım kararlar almanız olasıdır. Vereceğiniz bu kararlar hayatınızın dönüm noktası olabilecek öneme sahip olabilirler. Bu sebeple kararlarınızda hem kendinizi hem de sizi sevenleri düşünmeye özen gösterin.

Falda fildişi görmek, aynı zamanda sevdiğiniz bir insandan çok özel bir armağan alacağınıza işaret eder. Yakında Alacağınız hediye oldukça kıymetli olacak. Bu hediye bekar olan kızlar için bir evlilik teklifi olabilir. Ufukta mutlu iki kişi görünüyor demektir. Bu hediye ile çok mutlu olacaksınız. Hatta mutluluktan adeta havalara uçacaksınız. Yeni tanışacağınız insanın çok değerli bir insan olması, çevreniz tarafından da sevilen biri olması sizi mutlu edecek. Eğer yolunuza onunla devam etme kararı alırsanız, gelecekte onunla birçok kazanımlarınız olacaktır. Bu hayat arkadaşı ile hayatta her şeyi beraber yapacaksınız. Bundan hiç pişmanlık duymayacaksınız.

Kahve tabağında bu sembol hüzünlerinizin sona ereceğini söyler. Artık olumsuz gelişmeler yaşanmayacak ve de her şey iyiye gidecek demektir. Eğitim ya da iş hayatınızda yükseleceksiniz, ayrıca popülerlik kazanmanız da olasıdır. Sınavlara hazırlanan bir öğrenciler için çok iyi bir okul kazanacağını müjdeler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.