Kahve Falında Basamak Görmek

Kahve falında basamak görmek, tüm engelleri sıra ile aşarak er ya da geç başarı merdivenlerini tırmanmak ve bu yolda destek almak demektir. Sizin azminiz ve çalışkan olmanız, bu basamakları hızlı tırmanmanızı sağlayacaktır. Hatta aşmanız gereken bir takım sıkıntılar olduğunun farkında olduğunuz halde sakinliğinizi koruyacaksınız. Fakat bunlardan kurtulmak için acele etmemelisiniz. Sıkıntılarınızdan kurtulmak için bir takım aşamaları düzenli bir şekilde geçmeye özen gösterin. Yoksa engeller artabilir.

Falda çıkan bu sembol maddi yönden sıkıntıların azalması anlamına da gelir. Eğer borçlarınız giderek birikiyorsa öncelikle ihtiyacınız kadar harcamayı öğrenmelisiniz. Bunun ardından borç almayı keserek kazancınızı düzenli bir biçimde borçlarınıza dağıtmalısınız. Ekonomik plan sizi finansal yönden rahatlatacak. Eğitiminiz devam ediyor ve derslerinizde başarısız olduğunuzu düşünüyorsanız, azmi elden bırakmayın. Bir anca düzenli olarak ders çalışmaya başlamalı ve kendinizi buna odaklanmalısınız.

Falda basamak görmek, aynı zamanda herhangi bir konuda olgunlaşmak ve iyi bir seviyeye ulaşmak demektir. Bunun için de tabi öncelikle sabırlı ve sistemli olmanız oldukça önemlidir. Bugüne kadar belli bir düzene sahip olmasanız da hayatınızda bir şeyler başarmış olabilirsiniz. Yine de bundan sonra hayatınızın bir adım daha zorlaşacağını simgeler. Bu nedenle belli bir sistem oturtmanız ve planlı olmanız gerektiğini gösterir. Ayrıca işiniz ve özel hayatınız arasındaki dengenin de giderek bozulduğunu simgeler.  Birini çok iyi bir duruma getirirken, farkında olmadan ötekine çok büyük zarar verebilir, denge kuramayabilirsiniz. Son zamanlarda hayatınızda belli konuların yerli yerine oturmadığını, hiçbir şeyi yetiştiremediğiniz ya da kendiniz vakit ayıramadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu sebeple de adım adım neler yaptığınızı yeniden kontrol etmeniz önemli olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, çok sabırlı olmayı, hedeflere ulaşmak için belli noktalardan geçmeyi kabul etmek gerektiğini işaret eder. Ayrıca zirveye ulaşmak istiyorsanız, hiç utanmadan, çekinmeden ve sabırla sıfırdan başlamayı göze almalısınız. Geçmişte kaybettiklerinizin geride kaldığını artık kabullenin. Bundan sonra gelecekte kazanacaklarınıza odaklanarak yaşamanız size kazandıracaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.