Kahve Falında Kalp ve Bayrak Görmek

Kahve falında kalp ve bayrak görmek, asker yolu gözleyenler için vatan görevini tamamlayarak hayırlısı ile kavuşmanız anlamına gelir. Ya da tayin söz konusu olabilir. Bazı devlet makamları ile ilgili işleriniz tam da beklediğiniz gibi yolunda gidebilir. Bu konuda endişeleriniz ortadan kalkabilir. Evli olanlar ve tayin yüzünden ayrı kalanlar, yakında sevdikleri ile buluşabilirler. Bazı güzel gelişmeler olabilir ve müjdeli haberler alınabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzunca bir dönem yalnız olanlar için hayatlarına yeni birisi girmek demektir. Bu kişi uzun süredir sizi bekliyor olabilir. Hatta görevi yüzünden de bir süredir gönül ilişkisini erteliyor olabilirsiniz. Siz kalbinizin kapılarını tamamen kapattığınız için bu kişi de bir süredir geri planda kalmış olabilir. Fakat artık tüm olanaklarını sağlayarak, daha fazla sabır etmek yerine bir şeyler için daha net olacak. Bir ilişki hatta ciddi bir birliktelik için elinden geleni yapacaktır.

Falda kalp ve bayrak görmek, aynı zamanda devam eden ilişkisi olan kişiler hakkında da ipuçları verir. Mesela halen devam eden bir ilişkiniz varsa, ilişkinizin ömrünün uzun olduğu ve evlilikle tamamlanması müjdelenir. Aranızdaki kara bulutlar ortadan kalkarak, artık daha anlayışlı olabilir ve uzlaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki problemleri tez zamanda aşacaksınız. Bu sayede ilişkinizi de kurtarabilirsiniz. Bazı engeller de ortadan kalkabilir ve mesleği sebebi ile ayrı yaşayanlar bir araya gelebilirler.

Kahve tabağında bu semboller çıkarsa, bekar olanlar için devlet makamında çalışan biri ile evlenmek olarak yorumlanır. Bu evleneceğiniz kişi ile haneden birileri aracılığı ile tanışmanız olasıdır. Hatta bu aracı kişiler bile bu kadar kısa süre içerisinde evlilik kararı almanıza şaşırabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.