Kahve Falında Balık Başı Görmek

Kahve falında balık başı görmek, evli olan kişiler için çocuk sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Eğer evli birinin falında çıkarsa ve bu kişi kadın ise, bu sembol kendisinin hamile kalacağına yorumlanır. Eğer evli bir erkeğin falında çıkarsa, bu sefer de eşinin gebelik haberini alacağı şeklinde yorumlanır. Ancak falına bakılan kişi bekarsa, bu onun birinci dereceden bir yakınının bebek haberi alması demektir. Aile içerisinde bebek müjdesi olabilir.

Falda çıkan bu sembol, bazı yorumcular tarafından da gelecek haberler ile birlikte bir mutsuzluk yaşamak demektir. Bazı duyacağınız şeyler sizi üzebilir ya da hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Yine de karamsarlığa kapılmamaya gayret etmelisiniz. Ancak maddi konularda çok temkinli olmaya gayret edin.

Falda balık başı görmek, aynı zamanda çalışan kişiler için terfi olarak da yorumlanır. Çok yakın bir zamanda terfi edecek olmanız sizi ve ailenizi mutlu edebilir. Bu beklenen gelişmesinin artık gerçek olması içinizi rahatlatacak. Ayrıca fal sahibinin evinde birlikte yaşamakta olduğu ailesi için sıkıntılardan kurtulma anlamına gelmektedir. Genellikle bu terfi şehir değiştirme ya da bazı farklılıklar gerektirebilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, aile içerisinde birinin söyleyeceği şeyler sonrasında canınızın sıkılması anlamına da gelir. Ya da uzun süredir ertelenen bir sorun varsa, bu artık büyük bir problem haline gelebilir. Bu yüzden bundan sonra bir takım problemler ile karşılaşmanız söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.