Kahve Falında Kadının Elinde Kalp Görmek

Kahve falında kadının elinde kalp görmek, bir kadının sürekli sizi düşündüğüne ve sizi gerçekten çok sevdiğine yorumlanır. Bu bir kadının falında çıkarsa, arkadaşlarınız, eş dost ya da anneniz size olan düşkünlüğü ve sevgisi ile size bir sürpriz yapabilir. Size olan sevgisini sürprizi ile gösterebilir. Bir erkeğin falında çıkarsa, bir kadının ona çok değer verdiğini gösterir. Bu kadın her daim sizi destekleyecek ve yanınızda olacak. Annenizden de hayır duası alabilirsiniz. Sizi pek çok konuda destekleyebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca aşk ve sevgi anlamlarını taşır. Gerçekten sevildiğinizi anlayacaksınız. Birilerinin size değer vermesi ve sevgisini göstermesi,  kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Dost çevresinde de şu günlerde bir kadın size hediye alabilir. Sizi mutlu edecek sözler de işitebilirsiniz.

Falda kadının elinde kalp görmek, aynı zamanda fal sahibi kadın ise açılacağı bir erkek olarak yorumlanır. Bir kadının falında çıkarsa, hoşlandığı erkeğe artık duygularını söyleyebilir. Fal sahibi uzun süredir aradığı aşkı hiç beklemediği bir yerde bulacak demektir. Hatta hiç zaman kaybetmeden duygularını karşı tarafa belli edecek ve açılacak. Hoşlandığı kişinin de aynı duyguları beslemesi ile tutkulu bir aşk başlaması an meselesi olabilir.

Kahve tabağında kadının elinde kalp görmek ise fal sahibi nişanlı ya da sevgilisi varsa, yakın zamanda sevgilisinden bir evlenme teklifi alacağına yorumlanır.  Yakın zamanda aile içi kutlama ile birlikteliklerini resmiyete dökeceklerini gösterir. Sürpriz bir şekilde gerçekleşecek olan bu evlenme teklifinin ardından çok zaman geçmeden nikah masasına oturabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.