Kahve Falında Başlık Görmek

Kahve falında başlık görmek, özel hayatınızda birden çok hayırlı olayların meydana gelmesine yorumlanır. Evinizde zenginlik ve bereketin artacağına, işarete eder. Bunun yanı sıra başınıza bir talih kuşunun konacağına dalalettir. Uzun zamandır maddi sıkıntılar yaşıyor olan kişilerin maddi imkanları çoğalır Ya da bereketsiz bir dönemden geçen kişiler sonunda maddi külfet ve borçlardan kurtulabilirler. Ama artık üzülmeyin çünkü o kötü dönemler geride kalacak. Yeniden mutluluğun, huzurun artacağ günlere kavuşulacak. Bununla birlikte bir yakınınızdan hiç ummadığınız bir anda miras da gelebilir. Ev hanenize gelecek olan bu büyük miktardaki para sayesinde aile fertleri rahat ederler.

Falda başlık görmek, uzun yoldan gelecek olan birini ağırlamak şeklinde yorumlanır.Bu kişi sizin yardımınıza muhtaç birisi olabilir. Bir süre sizinle zaman geçirmek isteyebilir. O kişiye yapacağınız her türlü yardım sizin de aleyhinize olur ve o kişi de size yardımlarını esirgemez.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, duyacağınız bir laf yüzünden çok sevdiğiniz arkadaşınız ile aranız açılabilir. Uzun zamandır sizi kıskanan biri moral bozucu laflar sarf edebilir. Aslında gerçek olmayan yalan bir şeyler de söyleyerek sizi etkilemeye çalışabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.