Kahve Falında Kısa Boylu Adam Görmek

Kahve falında kısa boylu adam görmek, bir erkeğin verdiği sözleri henüz tutmamış olması sebebi ile bazı işlerin aksaması veya yarım kalması anlamına gelir. Şu günlerde kısa süreli de olsa hayatınızda bir şeyler yolunda gitmeyebilir. Bunun da sebebi başka bir insanın sorumsuzluğundan kaynaklanabilir. Bu durumun sizleri de bir hayli üzecek olduğunu göstermektedir. Ancak bu durumlar asla uzun süre etkisini göstermeyecek. Yakında o kişi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecektir. Kahve falında kısa boylu birisini görmek, yarım kalan işlere de yorumlanır. Bu sebeple canınız sıkılabilir, bir süre ara vermek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında kısa boylu erkek görmek, sizi tamamlayan birinin hayatınıza girmesine ve ortak hedeflerinizin olmasına yorumlanır. İş hayatında da yeni bir ortaklık kurulabilir. Önemli bir ortaklığa imza atılabilir.

Kahve Falında Cüce Adam Görmek

Yakın çevrenizden güzel sözler işitmeye ve sevilmeye yorumlanır: Bir hayli mutlu ve hayatın her kesiminde oldukça da çok sevilecek biri olacağınıza işarettir. Beraberinde yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kahve Falında Kısa Boylu Birisi Görmek
Kahve Falında Cüce Görmek
Kahve Falında Zayıf Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yarım kalan bir aşkın kaldığı yerden devam etmesi anlamına gelir. Sizi seven ve çok özleyen biri yeniden size geri dönmek isteyebilir. Eğer aranızda bir kırgınlık varsa da tekrar barışmak istediğini haber edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.