Kahve Falında Kısa Boylu Birisi Görmek

Kahve falında kısa boylu birisi görmek, yakın çevrenizin hatırınızı soracağına ve size destek vereceklerine yorumlanır. Bazı kararlarınızda sevdikleriniz sizin arkanızda olacaklar. Sizin aldığınız kararlarda gerçekten de doğru seçimler yapmış olduğunuzu anlayacaksınız. Özellikle fikrini aldığınız yakın dost çevreniz sizi hiç yanıltmayacak. Tam tersi onlar sayesinde daha avantalı olacağınız hedefler belirleyebilir, hayallerinizde daha gerçekçi olabilir, kısa vadede bunlara erişebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca dışarıdan bakıldığında hiçbir şey bilmiyormuş gibi görünseniz de herkesi şaşırtmanız demektir. Ancak oldukça bilgili ve zeki biri olduğunuzu herkes anlayacak. Belki çalışma hayatında ya da yeni gireceğiniz başka bir ortamda size karşı ön yargıda bulunan birileri olabilir. Ancak bu kişiler yakında bu ön yargılı düşüncelerden kurtulacaklar. Sizin gerçekten pek çok konuda başarılı olduğunuzu göreceklerdir. Bu şekilde biriyle tanışıp onun size gösterdiği yolda ilerleyerek oldukça büyük başarılara imza atmanız olasıdır. Bunun yanı sıra yine böyle biri sayesinde büyük bir iş kurabilirsiniz. Bu kişinin ortaklığı ile kendi işinizi büyütebilirsiniz.

Falda kısa boylu birisi görmek, aynı zamanda tez vakitte isteklerin kabul olması demektir. Gönülden istediğiniz şeylere çok çabuk erişeceksiniz. Anne ve babanız da sizin her konuda arkanızda olarak destek vermeye devam edebilirler. Size yapılan haksızlıklar artık son bulabilir. Maddi sıkıntılarınız varsa, bunlar da kısa sürede bitebilir ve çözüm bulabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, aile içerisinde çok sevdiğiniz biri ile özlem gidereceğinize yorumlanır. Bu kişi ile kısa bir yolculuğa da çıkabilir, birlikte tatil yapabilirsiniz. Kısa süreli planlarınız ile birlikte güzel zamanlar geçireceksiniz. Sizi seven insanlarla özlem gidermek enerjinizi yükseltecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.