Kahve Falında Oltayla Balık Tutmak Görmek

Kahve falında oltayla balık tutmak, özgüveninizin yerine gelmesi ve kendinizi daha cesaretli hissetmeniz şeklinde yorumlanır. Artık kendinize maddi anlamda da güvenmeye başlayabilir ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bir takım zorlukları aşmak için gereken tüm cesarete sahip olacaksınız. Yakında önemli gelişmeler ile birlikte iş ya da eğitim hayatında başarılarla adınızdan söz ettirmeniz olasıdır. Kısmetlerin ardı arkası kesilmeyecek ve hepsine de kendi azminiz ile sahip olacaksınız.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca çok farklı ve hayırlı anlamlara gelebilir. Bu sembol hayra ve güzel yorumlara tabi olunur. Kısmet demektir ve gördüğünüz balığın hayatınızda ciddi şekil de önemli şeylerin olacağını gösterir. Yeni kişilerin hayatınıza gireceği ve bu kişilerin size maddi yönden destek olacağına da yorumlanır. Belki bir iş fırsatı yakalamanızda da faydaları olabilir. Eğer uzun süredir iş arayışında iseniz, artık bu konuda tam de istediğiniz kazançta bir işe girebilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz, yine daha güzel bir iş teklifi tam da ayağınıza kadar gelebilir.

Falda oltayla balık tutmak, aynı zamanda kısmetlerin artması ve murada ermek anlamına da gelir. Falına bakılan kişi emeklerinin karşılığını yakında alabilir. Çok büyük beklentiler içerisinde olan kişiler en nihayetinde bu beklentilerine erişebilirler. Kendiniz için dilediğiniz şeyler kabul olabilir. Şansınızın zamanla aşılmaya başladığını sizler de göreceksiniz. Hatta kısa vadede hızlı bir ilerleme kaydedebilir, büyük mutluluklara erişebilirsiniz.

Kahve tabağında çıkan bu sembol ayrıca bekarsa kısmettir. Evlenmek isteyenin yakında evleneceğini müjdeler. Çok hayırlı bir eş adayı karşınıza çıkabilir. Ya da evli olan kişiler için de bebek sahibi olmak demektir.  Eğer öğrenci ise derslerin de sınavların da başarılı olacağına yorumlanır. Falına bakılan kişinin yararına olan bir şey ailesini de mutlu eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.