Kahve Falında Göğüs Görmek

Kahve falında göğüs görmek,  tez vakitte mutluluk duyacağınız gelişmelerin ardın sıra olması anlamına gelir. Hatta yakın bir zaman içinde sizi çok gururlandıracak bir olaya yaşayabilirsiniz. Bu olay sonrasında hem siz hem de sevdikleriniz oldukça mutlu hissedeceğinize dalalet eder. Evliyseniz eşinizin ya da sizin iş yerinde yapacağınız büyük bir çalışma herkes takdir toplayabilir. Ayrıca bu durum ailenizi ve sizi gururlandırabilir. Çocuklarınız yönünden de şanslısınız ve en iyi okullara kabul edilebilirler ya da sınavlarını en yüksek notları alarak geçebilmeleri mutlu edebilir.

Bu sembol falda çıkarsa, ailenizden ya da akrabalarınızdan bir tanesinden tüm yakınlarını gururlandıracak şeyler yapması demektir. Sevdiklerinizden sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Yakın zamanda bir hayır kurumuna büyük bir miktarda yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Özellikle bunun herkes tarafından duyulması sonucu büyük bir gurur ve mutluluk kaynağı olabilir.Bunun yanı sıra eskiden yaptığınız güzel bir davranış bugün yeniden gündeme gelebilir. Hem sizi, hem de yakınlarınızı bir hayli mutlu edebilir.

Falda göğüs görmek, aynı zamanda sonuna kadar hak ettiğiniz güzel olaylarla karşılaşacağınıza yorumlanır. Uzunca bir süredir üzerinde çalıştığınız bir projeyi en nihayetinde sonlandırabilirsiniz. Ayrıca karşılığını en güzel şekilde alarak mutluluktan havalara uçabilirsiniz. Eğer mezun olmasını beklediğiniz çocuklarınız ya da yakınlarınız varsa ya da siz mezun olmayı bekliyorsanız bu sefer de en kısa zamanda diplomanızı elinize almanız olarak yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, özellikle bugüne kadar fazlasıyla hak ettiğiniz, ne yazık ki aksiliklerden dolayı bir türlü elinize geçmeyen mutlu haberlerin hepsini üst üste gelmesi demektir. Bu haberleri sizi mutlu edecek bir şekilde alabilirsiniz. Aynız amanda bir süredir hak edilmiş gururu ve övgüyü simgeler. Bu sembolü gördüyseniz, üzerinde çalıştığınız ve de pes etmek üzere olduğunuz işe devam etmelisiniz. Özellikle sabırla davranmalı sonuç alacağınız günü beklemelisiniz. Ne kadar büyük aksiliklerle karşılaşmış olursanız olun sabırlı olun. Sonunda beklediğiniz ilgiyi görecek ve çektiğiniz sıkıntılarla dahi gurur duyar hale geleceksiniz. Herkes takdir edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.