Kahve Falında Yürüyen Adam Görmek

Kahve falında yürüyen adam görmek, bir erkek ile ilgili son zamanlarda önemli gelişmeler olması ve bu sebeple de bir takım bitişler ya da başlangıçları simgeler. Bekar bir kızın falında çıkarsa, hayatına bir erkek girecek demektir. Ya da ilişkisi olan bir kızın falında çıkarsa, ilişkisi sona erer ve sevdiği erkekle yolları ayrılır. Eşinizle de yolları ayırma kararı alabilirsiniz. Ancak bu durum hayırlı olacaktır. Bir erkeğin falında çıkarsa, bir yere yolculuğa gitmek ya da gelecek bir erkek misafirin ona faydasının dokunması demektir. Tanışacağınız bir erkek de size bir konuda destek olabilir.

Kahve falında yürüyen bir erkek görmek, aynı zamanda yaşamınıza girecek ya da çıkacak bir erkek kişinin olduğuna yorumlanır. Bu kişinin yaşamınızı terk etmesi çok daha olası bir durumdur. Bu durumun hayır mı yoksa şer mi olacağı ise bilinmemektedir. Hatta bu sizin seçimleriniz ve kararlarınız sonucunda belirlenecektir. Hayatınızda olan bu kişinin hayatınızdan ayrılmasını bir şansa çevirmek sizin elinizde olacağı için her işte hayır olduğuna kanaat getirebilirsiniz.

Kahve falında giden erkek kişi figürünün elleri boşsa ve sırtında bir yük de taşımıyorsa, bu sefer sizden ve yaşamınızdan ayrılırken pişmanlık hissetmeyeceği şeklinde yorumlanır. Benzer şekilde sizden bir parça da götürmemekte, hayatınızı ve kişiliğinizi pek etkilemeyecek olmasıdır. Bu kişinin hayatınızdan çıkması size de zarar vermez.

Falda yürüyen adam görmek, aynı zamanda uzun bir süredir tanıdığınız birinin hayatınızdan uzaklaşacağı şeklinde yorumlanır. Hayatınızdaki bu kişinin hayatınızdan kısa süreli değil de tam tersi temelli ayrılması çok daha olasıdır. Bu erkek bir yakınınız olabileceği gibi çok iyi tanımadığınız ve dost çevrenizden bir kişi de olabilir. Hatta bu kişiyi gerçek yüzünü görerek ve size kötülükleri dokunduğunu fark ederek hayatınızdan siz çıkarma kararı alacak da olabilirsiniz. Bu sembol size zararı dokunan bu erkeğin kesin gidişinin genellikle hayatınızı olumlu etkileyeceği şeklinde yorumlanır. Hayatınızdan gideceği belli olan kişilerin yokluğuna karşı hazırlıklı olmaya çabalamanız önerilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, karşı tarafın ilgisizliği sizi çileden çıkarıyor olabilir Kendinizi üzmek yerine dikkatini çekmek için yollar arayacak ve gerginlik olacak. Ancak bunu başardığınızı gördükçe sevineceksiniz. Eşinizin kafa karışıklığı özel hayatına da yansıyor olabilir. Onunla dertleşmeyi ihmal etmeyin ve desteğinizi esirgemeyin. Evle ilgili sorunlar gelip geçici olabilir, ancak siz çok büyütüyor olabilirsiniz. Sizin tez canlı olmanız ne yazık ki etrafınızdakilere zarar veriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.