Kahve Falında Uçan Kuş Görmek

Kahve falında uçan kuş görmek, yakında çıkacağınız yolculuk ile birlikte enerjinizin yükseleceğine ve bu yolculuktan çok mutlu döneceğinize yorumlanır. Belki uzun süredir görmediğiniz sevdikleriniz ile hasret giderebilirsiniz. Uzak mesafe ilişki yaşayanlar sevdikleriyle bir araya gelebilirler. Uzakta yaşayan bir akraba ya da eş dostu da ziyarete gidebilirsiniz. Bu seyahatle birlikte sevdiklerinizin gönlü olacak. Falına bakılan kişi de sevdikleriyle bir araya gelmekten hoşnut olacaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çok ama çok güzel haberler alınacağı yönündedir. Falda kuş çıkması her zaman hayırlı bir konuda yaşanacak gelişmelere işaret eder. Gelecek haberler bir süredir beklediğiniz bir iş ya da sınav sonucuna dair olabilir. Belki sevdikleriniz de size çok mutlu olacağınız haberler iletebilir, sizi bir davete çağırabilirler. Yakında bir dostunuz sizi arayarak müjdeli bir haber de verebilir. Hayırlı bir iş için de haber alınabilir.

Falda uçan kuş görmek, aynı zamanda uzun zamandır görüşülmeyen bir arkadaş ya da akrabayla hayırlı bir iş için görüşmek ve gelecek hayırlı haber olarak da yorumlanır. Eğer figür kahve fincanının dış kısmına daha yakınsa size gelen haber kısa sürede herkes tarafından bilinecektir.  Eğer fincanın dip kısmına daha yakınsa, alacağınız haber için bir müddet daha beklemeniz gerekebilir. Mesela iş başvurusu yaptığınız ve uzun zamandır size dönmeyen büyük bir firmadan, beklediğinizden daha iyi bir pozisyonda çalışmak üzere geri dönüş almanız olasıdır. Bunun yanı sıra hayırlı ve bol kazançlı bir ortaklık haberi alınabilir. Yakın zamanda güzel ve başarılı bir çalışma hayatına adım atabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde söz ya da nişan haberi alınabilir. Belki bir tanıdığınızın bebek müjdesi de gelebilir. Aileniz bu haberlerle birlikte çok mutlu olacaklar. Sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Onların mutluluğu sizlerin de mutluluğu olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.