Kahve Falında Petek Görmek

Kahve falında petek görmek, iş ya da eğitim hayatında rahat bir döneme gireceğinize, verimli olacağınıza ve kendi işlerinize daha fazla zaman ayıracağınıza yorumlanır. Bundan sonra emeklerinizin karşılığını almaya ve ektiğini toplamaya başlayabilirsiniz. Uzun çabaların ardından kendinize zaman ayırarak, bir yandan da müjdeli haberlerin tadını çıkarabilirsiniz. Kendini pek çok anlamda şanslı hissedeceğiniz günler sizleri bekliyor.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çoğunlukla müjdeli havadisler alınacağına yorumlanır. Kulağınıza gelecek bu havadisler neticesinde sevdiğiniz kişi ile kurulacak arkadaşlık ya da evliliğe de delalettir. Sevdiğiniz insanın başkalarına sizi övmesi hoşunuza gidebilir. Kahve falında bal peteği görmek, genel anlamda eğitim ya da çalışma hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklardan kurtulacağınıza yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile beraber huzurlu ve mutlu bir süreç sizleri bekliyor olabilir. Bir süredir gerçekleşmesi için çabaladığınız işin sonucunu alabilirsiniz. Ya da bir olayın güzel ve hayırlı bir biçimde sonuçlanması endişelerinizden kurtulmanızı sağlayabilir.

Falda petek görmek, aynı zamanda başarılarınızdan dolayı çevrenizde bulunan herkes tarafından takdir edilmek olarak yorumlanır. Sevdikleriniz ve yakın çevre tarafından çok övülebilirsiniz. Hane içindeki saadetin artması ile bu durumun uzun süreli olacağını da müjdeler. Evliyseniz,  yeni bir ev alınacağının müjdesidir. Bekar olanlar için de sevdiği insan ile çok yakın bir süre zarfında kuracağı mutlu bir yuvaya yorumlanır. Bunun yanı sıra yakın çevreniz ile yaşamış olduğunuz problemlerin son bulması yakındır. Sevdiklerinizle aranızdaki her şeyin çözüme kavuşacağı biçiminde de yorumlanır. Çalışma hayatınızda mevki yükselerek terfi alınabilir ve elinize bol kazanç geçebilir. Her zaman harcanan emeklerin ve hayatta her şeyin mutlaka bir karşılığının olduğunu er ya da geç görebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içinde birlik beraberlik duygularının artması ve eş dost bir araya gelmek anlamına gelir. Ailenizde desteğe ihtiyacı olan kişiler için  bir araya gelerek ona destek verebilirsiniz. Ailenizin her daim yanında olmanız sayesinde yine birlikte zorlukları aşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.