Kahve Falında Saksafon Görmek

Kahve falında saksafon görmek, sevdiklerinizle kavuşmak ve özlem gidermek olarak yorumlanır. Bir süredir ayrı kaldığınız biri varsa, yakında onunla bir araya gelebilir ve yeniden birlikte güzel günlere erişebilirsiniz. Sevgilisinden ayrılan kişiler yeniden bir araya gelebilirler. Eski sevgilinizin pişman olarak sizden af dilemesi olasıdır. Yakında gelecek haberler sizi bir hayli şaşırtsa da bir yandan da gururunuz okşanacak. Kendinizi bu haberleri aldıktan sonra daha iyi hissedebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizin güzel giden bir ilişkiniz olduğuna ve böyle devam edeceğine yorumlanır. Bu ilişkinizden oldukça hoşnut olduğunuz anlamına da gelir. Sevdiğiniz insanla olduğunuzda keyif aldığınız için koşarak ona gitmek ve her an onu görmek istiyor olabilirsiniz. Sevginize karşılık bulmak sizi her seferinde daha da mutlu edecektir. Fincanın kulp kısmında çıkarsa, sevdiğiniz ile yakın zamanda dünya evine girebilirsiniz. Fincanın üst kısmında çıkarsa, sevgilinizle veya eşinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Fincanın alt kısmında çıkarsa, sıkıntılı geçen günlerin bir müddet daha devam edeceğine yorumlanır. Bu sebeple mevcut sorunlardan dolayı sıcak yuvanıza ve sevdiğinize bir müddet daha ilgi göstermekte zorluk çekebilirsiniz.

Falda saksafon görmek, aynı zamanda hiç ummadığınız ve çok değer verdiğiniz birinden duyacağınız bir sözün sizi kırması demektir. Bundan dolayı üzüntü yaşayacağınızı ve hayal kırıklığına uğrayacağınızı ifade eder. Duyduğunuz sözden ziyade o sözü söyleyen kişinin önemi olduğundan dolayı üzüntünüz olacaktır. Falda alt kısımda göründüyse bu sözün daha sizin kulağınıza gelmediği ama bir şekilde size ulaşarak bu üzüntüyü yaşayacaksınız. Eğer saksafon sembolünün önünde biri varsa, bu sözün sizi üzeceğini bilen biri tarafından engellendiğini gösterir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hanede hakkınızda çok güzel sözler dolaşacağına ve aşk hayatında da aradığınız mutluluğu en sonunda yakalayacağınıza yorumlanır. Bekar olanlar ailelerinin onayladıkları biri ile nikah masasına oturabilirler. Evlilik hayatınızda her şey tam da istediğiniz gibi gitmeye başlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.