Kahve Falında Boynu Bükük İnsan Görmek

Kahve falında boynu bükük insan görmek, size karşı yaptığı hatanın farkına vararak çok mahcup olan birine yorumlanır. Bu kişi size yaptığı yanlışı fark etse de artık çok geç olabilir. Ona karşı öfkeniz henüz geçmediği için affetmekte zorluk çekebilirsiniz. Eski sevgiliniz de pişman olarak yeniden sizinle barışmak isteyebilir. Fakat biten ilişkilerin yeniden başlaması zor olacaktır. Bundan sonra kendi hayatınıza bakmak isteyebilir ve hayatınızdan çıkan insanların bir daha hayatınıza girmesine engel olabilirsiniz. Size ne kadar yalvarsalar da artık çok geç olacak. Ancak hatasını anlamış olması sizi mutlu edebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca alacak verecek işleri ile ilgili sorunların olması, alacaklarınızın zamanında ödenmemesi yüzünden zor durumda kalmanız demektir. Uzun bir süredir bir yakınından alacağı olan kişiler de borçlarını istemekte zorluk çekebilirler. Birinden bir istekte bulunmadan önce de bir hayli düşünebilir, o kişi ile konuşmaktan kaçınabilirsiniz.Falda çıkan boynu bükük insan aynı zamanda fal sahibinin çevresinden bir kişinin kalbini kıracağına ve çok üzüleceğine yorumlanır. Bu kişiye yanlış yaptığınızı anladığınız an üzüntü içerisine düşebilir ve özür dileyebilirsiniz. Bu kişinin sizinle uzun süre görüşmeyeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Falda boynu bükük insan görmek, aynı zamanda aile ilişkilerinde bir takım sorunların meydana geleceğine işaret eder. Bu sorunlar sonucunda aile içindeki ilişkilerin hasar görmesi söz konusu olabilir. Eğer falına bakılan kişi kadın ise babası ile kısa bir süre içinde bir tartışmaya girebilir. Bu tartışma çok kötü sonuçlara sebep olabilir. Bu kişi eğer erkek ise annesi ile bir tartışma yaşayabilir.  Bu tartışma sonucu aile ilişkilerinin zedelenmesi söz konusu olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, haneden birinin sözünü dinlemediğiniz için çok pişman olacağınıza yorumlanır. Belki anne ve babanızın ısrarlarına rağmen onların istemediği bir şeyi yaptıktan sonra onlara karşı küçük düşebilirsiniz. Bu hatanız sonrasında yeniden karşılarına çıkarken utanmanız da söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.