Kahve Falında Yolun Ağzında Kalp Görmek

Kahve falında yolun ağzında kalp görmek, uzun süredir sizi bekleyen ve çok özleyen birine yorumlanır. Bu kişi sizin yollarınızı gözlüyor olabilir. Belki eski sevgiliniz size özlem duyuyor olabilir. Bir an önce size kavuşmak isteyen bu kişi size haber gönderecektir. Belki yakında kendisi yola çıkarak size sürpriz yapabilir. Uzak mesafe ilişkisi olanlar için de yakında kavuşmaya ve özlemlerin son bulmasına yorumlanır. Hasretler biter ve sevdikleriniz ile yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca daima malın ve mülkün artmasına ve zenginliğe işaret eder. Zenginliğin kapılarını aralayabilirsiniz ve talihiniz dönebilir.  Hatta fal içerisinde bir tane değil bir kaç tane çıktığı zaman bir sürü kısmetin fal sahibini beklediği şeklinde yorumlanır. Bekar olanlar için birden fazla talip çıkması anlamına gelir. Ayrıca sevdiğiniz kişi tarafından korunmaya ve kollanmaya da yorumlanır. Yakın zamanda kısmet ve güzel şeylerin olacağına delalettir. Uzun süredir görüşmediğiniz birini  yeniden görmek tekrar aranızdaki sevgiyi artırabilir. Ayrılık yaşayan kişiler için de yeniden bir araya gelmek olarak yorumlanır.

Falda yolun ağzında kalp görmek, aynı zamanda kısa bir süre içine beklenen zenginliğe ulaşmak demektir. Falına bakılan kişi uzun uğraşlar ve emekler sonucu istediklerine ulaşır. Bu emeklerinin sonucunu artık alma vakti gelmiş demektir. Bir akrabasından fal sahibine bir miras kalabilir ya da bir tanıdığı ona yüklü bir miktarda para desteği verebilir. Bazı fal yorumcularına göre de yakın zamanda bir kısmetinin çıkacağını müjdeler. Bekar olan kişi bu talibi ile mutlu günlere erişebilir. Aradığınız aşk yolda olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sevdiklerinizle hasretlerin sona ermesi, uzakta yaşayan aile fertleriyle görüşerek onlarla yeniden hoş sohbet içerisinde bulunmak, özlem gidermek olarak yorumlanır. Belki aile büyükleri sizlerin ziyaret etmesini bekliyor olabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.