Kahve Falında Palmiye Ağacı Görmek

Kahve falında palmiye ağacı görmek, kendini çok fazla geri planda bıraktığını simgeler. Hatta senin daha çok çekingen bir insan olmanı da gösterir. Ancak her ne kadar içinden çok şey geçiyor olsa bile ulu orta rahatlık ile söyleyebilecek güce sahip olamayışını da işaret eder. Kendine güvenmeli ve öne çıkmalısın. Kendini kimseden soyutlamamalı, öz güvenini yükseltmelisin.

Son zamanda asıl söz konusu heyecanın aşk olduğunu düşünüyor olabilirsin. Ancak karşı tarafla bunun farklı bir savaş ve yaklaşım olduğunu düşünerek hareket edersen işte sen de o zaman bu durumlarını daha rahat bir şekilde hayatından yenerek de atabileceksin. Duygularınızı anlayacaksınız ve ona derdini anlatabilecek olduğun güce de sahip olacaksın.

Karşında olan kişi de en az senin kadar derin duyguları besliyor olmasından dolayı sen de biraz daha mantıklı olan şeylere hareket etmeyi tercih etmelisin. Böyle yaparsan gerçekten de o kişi ile hayatını birleştirebileceksin. Hem de en güzel olan anları yine aynı o kişi ile rahatlık ile yaşayabileceksin.

Falda palmiye ağacı görmek, aynı zamanda sana gelecek olan tüm güzel şeyler gibi kötü şeylerin de gelebilecek olduğunu işaret eder. Her şey ne kadar böyle olsa bile sen de bu hayatın her anında mutlu olmayı başarabilirsin. Eğer her an o tatlı olan yüzünü güldürmeyi başarabilirsen, işte sen bu hayatın her an mutlu olabilecek insanı da sen olacaksın. Sen de gözlerin ile gördüğün her şey ile mutlu olmanın tadını da en iyi şekilde çıkarmalısın. Doğru olanı tercih etmen her an senin yararına olarak da kalacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.