Kahve Falında Siyah Kalp Görmek

Kahve falında siyah kalp görmek, bazı endişeli durumları ve korkulan bir durumu simgeler. Ayrıca senin içinin o kadar çok acıyor olmasına rağmen sustuğunun bir konu olduğunu gösterir. Hatta sadece içine atarak kendine dert ediyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen de artık bir kendine gelmeyi tercih etmelisin. Ayrıca hayatın sadece o kişi ile ibaret olmadığını anlamalısın. Böylelikle çevrende seni deli gibi seven insanlara fırsat vermeyi de tercih etmelisin. Eğer ömür boyu böyle devam etmeyi tercih edersen o zaman her ne kadar senin çevrende senin seven kişiler her an yanında olmayabilir.

Şimdi sevdiklerin bir hayli fazla olsa bile son zamanlar içerisinde senin bu durumundan onlarında seni bırakarak gidecekleri zaman dilimleri gelecektir. Sen de hem o kişileri hem de kendini böyle bir hayli fazlası ile üzmek yerine hem kendin için hem de onları için hayatın her türlü olan mutluluklarını da tercih edebilirsin

Falda kara kalp görmek, aynı zamanda hayatında olan o kişi her ne kadar zamanında seni bir hayli çok seviyor olduğunu söylemiş olsa da öyle olmamasıdır. Bu kişi aslında senin ile sadece bir iddia üzerine çıkmış olması seni oldukça yıpratacak. Sen de bunun öğrenince hala onun ardından yas tutmayabilirsin. Bunun yerine sana gelen o seni gerçekten de oldukça çok seven kısmetleri de değerlendirmeyi seçebilirsin.

Kahve tabağında bu sembol bazı ayrılıkları simgeler. Son zamanlarda bu üzüntünden dolayı bir hayli masraf yapmış olabilirsin. Böyle olmasından dolayı da maddi açıdan oldukça da zor olan zaman dilimlerini geçirebilirsin. Bu duruma da son günlerde dikkat etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.