Kahve Falında Yarım Kalp Görmek

Kahve falında yarım kalp görmek, geçmişte yaşanan bir ilişkinin yeniden alevlenmesi, biten bir aşkın tekrar başlaması demektir. Yarım kalan bir aşk devam etmeye başlayabilir. Falına bakılan kişi eski sevgilisinden haber alabilir ve pişmanlıklarınızı dile getirerek, bu sefer ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. Hatta uzak mesafe ilişki yaşayan kişiler de yakında sevdikleri ile kavuşabilirler. Yarım kalan bir aşk hikayesi için güzel bir semboldür.

Falda çıkan bu sembol ayrıca büyük bir hayal kırıklığı ile yorumlanır. Eğer falına bakılan kişinin bir gönül yarası varsa, hala üzüntüsü geçmemiş olabilir. Duyacağınız şeyler de üzüntü ve özlemi artırabilir. Uzun zamandır yalnız olan kişiler de bir süre daha aradıkları aşkı bulmakta zorluk çekebilirler. Her seferinde bir hayal kırıklığı olması da sizi aşktan soğutmuş olabilir. Kalbini imkansız bir aşka kaptırmış da olabilirsiniz. Bu aşk yüzünden cefa çekebilir, sonu belli olmayan bir ilişki yüzünden yıpranabilirsiniz.

Falda yarım kalp görmek, içine dert olmuş kendisine vicdan azabı çektiren bir durum olduğuna yorumlanır. Birileri sizi yüzüstü bırakmış veya  hayal kırıklığına uğratmış olabilir. Bu kişi vicdan azabı yaparak sizden özür dileyebilir. Birinine kalbiniz çok kırıksa, onu affetmekte zorluk da çekebilirsiniz. Her ne kadar çok seviyor olsanız da bazı hataların affı kolay olmayabilir.  Sevdiğiniz insan da size yeterinde ilgi göstermiyor olabilir. Ondan beklentilerinizi karşılamıyor oluşunuz da aranızda soğuk rüzgarlar esmesine yol açabilir. Evli olan kişiler de eşleri tarafından ihmal edilebilirler. Artık sevgiliniz ya da eşinizin sizi sevmediğini, bu aşkın tek taraflı yaşandığını düşünebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ayrılık anlamına gelir. İlişkisi olan kişiler yakında ayrılık kararı alabilirler. Bu ayrılık kısa süreli olsa da bir süre kalbiniz kırgın olacak. Bu durum ailenizi de üzebilir. Belki de fal sahibi karşı tarafa sevgisini gösteremiyor olabilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status