Kahve Falında Sivrisinek Görmek

Kahve falında sivrisinek görmek, bir süredir sözleri ile sizi inciten birine yorumlanır. Aile büyüklerinden işitmiş olduğunuz laflar da içinize oturmuş olabilir. Bazı hatalarınız yüzünüze vurulabilir ve aileniz sizinle ilgili bazı eleştirilerde bulunabilirler. Sizler şu günlerde eleştirilere bir hayli kapalı olsanız da çevrenizdekiler yine sizi kırmaya devam edebilirler. İşiteceğiniz sözler yüzünden moraliniz bozulabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca farklı anlamlara gelebilmektedir. Kahve falları hayatınızla geçmişinizle ve geleceğinizle ilgili size bilgiler verebilir ve gerçeklik payı tabi ki tartışılır. Bu sembol sizi pek çok konuda baskı altında tutan, eleştiren ve sizi tedirgin eden birine de yorumlanır. Bu kişi boş yere kuruntu yaparak canınızı sıkıyor. Ancak ona laf anlatmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Her ne kadar bir şeyleri abartıyor olsa da sürekli dırdır yapması sizi bezdirebilir.

Falda sivrisinek görmek, aslında pek iyi şeylere yorulmaz. Hatta hayatınızı etkileyecek acımasız birinin varlığı işaret eder. Bu kişi sizi tedirgin edebilir ve şaşıracağınız şeyler söyleyebilir. Belki bazı sırlarınızı ortaya çıkarabilir ya da bu kişi çok zalimce davranarak, gelecek günlerde sizin üzerinizde derin yaralara sebep olabilir. Elinde koz olan birinden zarar görebilirsiniz. Açık görüşlü bir insan olsanız da dilinizdeki bazı şeyleri tutamayıp söylemeniz pişmanlık verebilir. Bu durum ayrıca sizi biraz antipatik gösterebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sizin yanınızda farklı ve başkalarının yanında farklı davranan birine de yorumlanır. Yakın arkadaşlarınıza sizinle ilgili başka şeyler anlatarak, sizi birbirinize düşürme gayreti içerisinde olabilir. Bu acımasız insan sizin bir zamanlar çok sevdiğiniz yakın bir dostunuz da olabilir. Ancak kıskançlık yüzünden sizi üzebilir. Sizi rahatsız eden birinden uzak durmak isteseniz bile o bir şekilde gelip sizi buluyor olabilir. Haneden biri olması sebebi ile de sürekli bir araya geliyor olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.